Części samochodowe FTE

Auto części zamienne FTE

Części samochodowe FTE

FTE Automotive jest wiodącym, międzynarodowym producentem elementów układu hamulcowego oraz części sterowania sprzęgłem. Korzenie firmy sięgają roku 1943. W 1954 roku rozpoczęto produkcję i dystrybucję części do hamulców hydraulicznych. W 1970 roku firma po raz pierwszy wzięła udział w Międzynarodowym Salonie Samochodowym we Frankfurcie. Niespełna pięć lat później rozpoczęto seryjną produkcję sprzęgieł. Wraz z rozwojem firmy uruchamiano nowe linie produkcyjne.

Produkty marki FTE charakteryzuje wysoka jakość i trwałość. Części FTE poddawane są rygorystycznym testom jakościowym oraz testom bezpieczeństwa. Części samochodowe FTE Automotive to m.in. elementy części sprzęgła w tym łożysko wyciskowe oraz części sterowania sprzęgłem, a także elementy układu hamulcowego jak m.in. pompa hamulcowa, cylinderek hamulcowy, zacisk hamulcowy, tarcza hamulcowa, klocki hamulcowe, szczęki hamulcowe, bęben hamulcowy, zestaw montażowy hamulca, przewody hamulcowe elastyczne i sztywne oraz linki hamulcowe.

Opinie o częściach FTE

Od lat prowadzę warsztat samochodowy i bardzo często spotykałem się z częściami firmy FTE. Mam do nich pełne zaufanie, ponieważ nigdy nie było z nimi problemów ani żadnych reklamacji.

Robert, Nysa

03-12-2015

Parę lat temu mój mechanik założył mi zestaw hamulcowy z firmy FTE. Jestem z niego zadowolony, nic się złego z nim nie dzieje i co najważniejsze nic nie piszczy przy hamowaniu.

Krzysiek, Kraków

08-01-2016

Z cała odpowiedzialnością swoim klientom polecam części układu hamulcowego firmy FTE. Osobiście mam do tej firmy pełne zaufanie jeżeli chodzi o jakość i wytrzymałość wykonania części zamiennych.

Janusz, Wrocław

23-01-2016

Osobiście polecam każdemu znajomemu tarcze i klocki hamulcowe z firmy FTE, dlatego że sam z nich korzystam od wielu lat i nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów.

Łukasz, Ciechanów

06-02-2016

Katalog części FTE online

Katalog online: https://katalog.fte.de/catalog/fte/pl/PKW/applicationSearch.xhtml