Części samochodowe FRENKIT

Auto części zamienne Frenkit

Części samochodowe FRENKIT

Frenkit to hiszpańska firma, która produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości części samochodowe Frenkit do układu hamulcowego, elementów sprzęgła, a także zacisków hamulcowych oraz zestawów naprawczych do hamulców hydraulicznych.

Charakterystyka produktów

Firma słynie przede wszystkim z doskonałej jakości części Frenkit, w tym przede wszystkim z doskonałej jakości wyrobów gumowych do układu hamulcowego samochodu. Użytkownicy, którzy mieli do czynienia z wymianą lub instalacją zestawu naprawczego zacisku z pewnością zwrócili uwagę na to, ilu producentów na rynku motoryzacyjnym oferuje kompletne zestawy naprawcze. Obecnie marka Frenkit jest jednym z najbardziej zaufanych producentów – zarówno pod względem jakości i trwałości materiału, jak i kompletności. Wszystkie części samochodowe hiszpańskiej marki odpowiadają normie jakości uwzględnionej w certyfikacie ISO 9.001-2.008.

Opinie o częściach FRENKIT

Reperując stare samochody, często zdarza się że części zamienne są trudnodostępne, szczególnie jeżeli chodzi o układ hamulcowy. Osobiście zawsze sięgam po cylinderki firmy Frenkit, ponieważ zawsze pasują i są bardzo dobrej jakości.

Jan, Radomsko

13-12-2015

Dawno temu wysiadła mi pompa hamulcowa w moim samochodzie. Zamontowaliśmy nową z firmy Frenkit i działa do tej pory.

Krzysztof, Sędziszów

04-01-2016

Poszukując pompy sprzęgła do mojego samochodu natknąłem się na części firmy Frenkit. Postanowiłem sprawdzić, czy zachwalana przez sprzedawcę pompa będzie dobra. Obecnie pompa działa już prawie 60 tyś. kilometrów i nadal wygląda jak nowa.

Janusz, Łomża

16-01-2016

Długo szukałem zacisku hamulcowego w dobrej cenie i natrafiłem w końcu na części firmy Frenkit. Okazało się że pasuje idealnie i działa nawet lepiej niż stary oryginał.

Bogdan, Toruń

27-01-2016

Katalog części Frenkit online

Katalog online: https://www.frenkit.es/pl/catalogo/catalogo-online