Części samochodowe FREMAX

Kategorie

Auto części zamienne Fremax

Części samochodowe FREMAX

FREMAX to marka, pod którą sprzedawane są wszystkie części wchodzące w skład układu hamulcowego, pasujące do większości aut produkowanych przez koncerny z USA, Europy oraz Azji. FREMAX należy do brazylijskiej firmy Jofund S.A., a jej historia zaczęła się w 1986 roku. Od tamtej pory marka prężnie się rozwija zdobywając zaufanie wśród wielu klientów na całym świecie. Obecnie, oddziały firmy znajdują się w Brazylii, Argentynie, na Litwie, w Niemczech i Polsce.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań oraz technologii firma jest w stanie produkować ponad 7 milionów tarcz i bębnów hamulcowych rocznie. Części zamienne FREMAX wykorzystywane są m.in. przez Mitsubishi Motors jako podzespoły OEM. Aktualnie marka posiada rozbudowaną sieć partnerską wśród sklepów lokalnych oraz internetowych z całego świata, dzięki czemu może jeszcze wydajniej docierać do klientów i oferować im swoje produkty.

Opinie o częściach Fremax

Każdy z nas przeważnie decyduje się na zakup części do samochodu od najbardziej popularnych marek. Przykład FREMAX może pokazać, że czasem nie warto. Tutaj w bardzo dobrej cenie otrzymujemy świetną jakość, polecam!

Tymek, Konin

23-12-2018

FREMAX znam z opowiadań moich kolegów. Jakiś czas temu postanowiłem wykonać regenerację moich hamulców i zdecydowałem się na części tej marki. Jestem bardzo zadowolony z wyboru!

Roman, Opole

17-01-2019

Bardzo solidna firma, części dobrej jakości, korzystne ceny i duży wybór akcesoriów. Znam tę firmę bardzo dobrze i śmiało polecam!

Tobiasz, Warszawa

13-05-2019

FREMAX to godna zaufania alternatywa dla znacznie droższych producentów części. Moim zdaniem warto przetestować ich produkty i przekonać się samemu, że czasem nie warto przepłacać. Polecam wszystkim!.

Tadeusz, Włocławek

19-06-2019