Części samochodowe FRAP

Kategorie

Auto części zamienne Frap

Części samochodowe FRAP

Frap to firma motoryzacyjna obecna na rynku od 1932 roku. Od początku istnienia przedsiębiorstwo Frap posiada swoją główną siedzibę we Włoszech. Na terenie tego kraju znajduje się wiele oddziałów firmy, a jeden jest zlokalizowany we Francji. Jednak obszar działania firmy jest dzisiaj o wiele większy. Producent specjalizuje się w konstruowaniu części układu kierowniczego oraz układu zawieszenia. Od dziesięcioleci firma skupia się na tych właśnie częściach, przez co zdążyła je już dopracować niemal do perfekcji. Ogromne doświadczenie nie poszło na marne. Dzisiaj części samochodowe Frap są doceniane przez fachowców i kierowców w różnych częściach Europy. Drążki kierownicze, pojedyncze ich części, a także sworznie, wahacze i wiele innych części Frap to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów w nowoczesnych halach produkcyjnych.

Frap to przedsiębiorstwo, które brało czynny udział w rozwoju technologicznym układu kierowniczego i zawieszenia samochodowego. Inżynierowie pracujący dla przedsiębiorstwa wciąż intensywnie pracują w laboratoriach badawczych nad doskonaleniem produkowanych części. Auto części Frap od lat są wykorzystywane przez producentów samochodów. Renault, Alfa Romeo, Peugeot – to dopiero początek długiej listy firm, które przy pierwszym montażu korzystają z oferty Frap. Jednak części producenta są również powszechnie dostępne na aftermarkecie.

Opinie o częściach Frap

Układ kierowniczy od Frap to pewność bezpiecznej jazdy. Wydaje się, że wśród europejskich producentów drążków kierowniczych i innych elementów układu nie sposób znaleźć kogoś lepszego. Jakość jest wysoka, a ceny wciąż przystępne.

Stefan, Koszalin

03-09-2020

Frap to bardzo dobra marka, której zaufałem już dawno i zupełnie tego nie żałuję. Części Frap zawsze są bardzo solidnie wykończone, bezpiecznie zapakowane i przede wszystkim niezawodne. Warto zdecydować się na produkty tej marki.

Krzysztof, Olsztyn

18-11-2020

Jedna z lepszych firm europejskich, jeśli chodzi o producentów zawieszenia. Drążki hamulcowe Frap również są godne zaufania. Generalnie widać tutaj troskę o każdy detal, a to przecież kluczowe w kwestii części samochodowych.

Kinga, Kraków

22-11-2020

Myślę że wybór części samochodowych Frap na pierwszy montaż przez tak licznych producentów to dowód, że są to produkty najwyższej klasy. Sam też miałem okazję z nich korzystać i zdecydowanie nie mogę narzekać.

Krystian, Ostróda

17-12-2020