Części samochodowe FRAM

Auto części zamienne Fram

Części samochodowe FRAM

FRAM to wiodący producent filtrów do wielu modeli samochodów. W ofercie znajdziemy zarówno filtry olejowe, jak i kabinowe, filtry powietrza oraz wiele więcej. Siedziba firmy znajduje się w Lake Forest, w Illinois. Stały rozwój firmy, dbanie o wdrażanie nowych technologii, a także jakość i zadowolenie klientów sprawiły, że FRAM jest aktualnie liderem sprzedaży filtrów olejowych w Stanach Zjednoczonych.

Części samochodowe FRAM projektowane są i wytwarzane nie tylko w Lake Forest, ale również w siedzibach na terenie Hebron, Kentucky, Greenville i Perrysburg, Ohio. Firma słynie z wykorzystywania najnowocześniejszych technologii, pozwalających na poprawę właściwości działania oferowanych części, a co za tym idzie zwiększenia żywotności i wydajności silników.

Opinie o częściach Fram

Z czystym sumieniem mogę polecić markę FRAM. Jest to bardzo solidny producent, który w swojej ofercie ma świetnej jakości filtry do różnych modeli samochodów.

Jarosław, Łódź

09-11-2018

Bardzo cenię FRAM za doskonałą jakość i precyzję wykonania swoich części. Mój mechanik od zawsze ich chwalił, ja nieco obawiałem się testów na własnym samochodzie, ale nie żałuję decyzji. Polecam!

Patryk, Oława

13-11-2018

Jeśli ktoś szuka solidnych, markowych i dobrych jakościowo części to z pewnością będzie bardzo zadowolony z produktów marki FRAM. Ja korzystam z ich części i jestem w pełni usatysfakcjonowany.

Paweł, Wąchock

21-01-2019

Jeszcze niedawno FRAM to była mi kompletnie obca marka. Z perspektywy czasu stwierdzam, że jakość ich produktów jest moim zdaniem zaskakująco dobra. Doskonała alternatywa dla popularnych na naszym rynku producentów!

Piotrek, Kędzierzyn Koźle

17-06-2019