Części samochodowe FLENNOR

Kategorie

Auto części zamienne Flennor

Części samochodowe FLENNOR

FLENNOR to niemiecki producent pasków i rolek napędowych, kompletów rozrządu, elementów zawieszenia, a także układów kierowniczych, łożysk kół, świec żarowych, węży paliwowych oraz czujników elektronicznych montowanych w różnych modelach samochodów osobowych oraz dostawczych.

Firma działa na rynku motoryzacyjnym od ponad 70 lat i dostarcza znakomitej jakości części do klientów na całym świecie. Centra dystrybucyjne tej marki znajdują się nie tylko w Europie, ale również w Stanach Zjednoczonych. od 2010 roku firma wkroczyła na rynek polski.

FLENNOR to nie tylko części zamienne. Wiele z ich produktów trafia jako podzespoły OEM, które montowane są do samochodów już na etapie ich produkcji. Potwierdza to znakomitą jakość oraz trwałość oferowanych przez firmę produktów. Każdy kto szuka dobrych części w korzystnej cenie, z pewnością będzie bardzo zadowolony z zakupów akcesoriów marki FLENNOR.

Opinie o częściach Flennor

Bardzo solidna firma. Często mam kontakt z ich częściami i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem. Zawsze dobra jakość w całkiem dobrej cenie. Polecam wszystkim bardzo serdecznie!

Rysiek, Gniezno

01-12-2018

Jeśli ktoś nie lubi przepłacać, a jednocześnie zależy mu na jakości części, to produkty od FLENNOR z pewnością będą idealnym rozwiązaniem. Marka i produkty szczerze godna polecenia!

Michał, Białystok

30-12-2018

Bardzo cenię ich części za świetną jakość w cenie przeważnie niższej niż bezpośrednia konkurencja. Mają wszystko co potrzebne do wielu popularnych modeli samochodów. Polecam!

Leszek, Kraków

17-02-2019

Mój mechanik polecił mi tą firmę. Początkowo byłem dość sceptycznie nastawiony, jednak po czasie muszę przyznać, że ich produkty są naprawdę świetne. Serdecznie polecam!

Tadeusz, Ustka

20-06-2019