Części samochodowe FILTRON

Kategorie

Auto części zamienne Filtron

Części samochodowe FILTRON

Filtron to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją najwyższej jakości filtrów samochodowych. Firma znana jest na całym świecie jako lider w sprzedaży części zamiennych, ale również jako dostawca części na pierwszy montaż. Części firmy Filtron wykorzystywane są w seryjnej produkcji między innymi takich producentów samochodowych jak Volkswagen, Ford, Mercedes-Benz czy Aston Martin. Filtron może pochwalić się bogatym asortymentem, który składa się na ponad 2,300 różnorodnych rodzajów filtrów i jest systematycznie poszerzany. 

Pomimo młodego stażu firmy, która na rynku obecna jest od 1982 roku wlicza się ona do grona liderów w dziedzinie dystrybucji i sprzedaży części zamiennych. Zdecydowane i przemyślane działania na rynku motoryzacyjnym sprawiły, że Filtron jest dziś firmą o globalnym zasięgu. Filtry Filtron dostępne są w sprzedaży w kilkunastu krajach całego świata. Ważnym działaniem w historii firmy było wstąpienie do koncernu Affinia Group, który jest liderem w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji na globalnym rynku zamiennych części Filtron oraz heavy-duty. W 2007 roku otworzono firmę produkcyjną na Ukrainie, a trzy lata później magazyny i biura handlowe na terytorium Rosji. 

Firma produkuje wysokiej jakości części samochodowe Filtron, w tym przede wszystkim filtry przeznaczone do seryjnej produkcji samochodów oraz z przeznaczeniem na rynek części zamiennych. Oba rodzaje filtrów charakteryzują te same standardy produkcji. Oferta składa się na ponad 2,300 typów filtrów w jakości wyposażenia fabrycznego. Obecnie ponad połowa produkcji eksportowana jest zagranicę m.in. do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwecji, Rosji, Hiszpanii, ale także do Ameryki i Afryki. Ponadto Filtron ściśle współpracuje z macierzystą firmą WIX Filtration Corp., który jest największym producentem filtrów na rynku amerykańskim.

Opinie o częściach FILTRON

Każdy klient pytający mnie o tanie, a dobre filtry do samochodu, otrzymuje odpowiedź aby sprawdził polskiego Filtrona. Niemal wszyscy, którzy zakupili te części są zadowoleni, dlatego polecam je też innym.

Grzegorz, Łomża

23-11-2015

Idąc w ślady mojego taty, ja również u siebie w samochodzie przy każdej wymianie sięgam po filtry z firmy Filtron. Nie było z nimi nigdy żadnego problemu, dlatego polecam je swoim znajomym.

Irek, Lublin

16-12-2015

Najczęściej wybieranymi filtrami wśród Naszych klientów, są te z firmy Filtron. Dobra jakość wykonania i ich niezawodność, przekonały Nas do częstszego polecania tych części.

Mirek, Rzeszów

06-01-2016

Paręnaście lat temu polecił mi ktoś filtry z firmy Filtron. Od tamtego czasu, w każdym swoim samochodzie przy wymianie filtrów decydowałem się właśnie na tą firmę. A cenie je za jakość wykonania i cenę.

Czesław, Gubin

19-01-2016

Katalog części Filtron online

Katalog online: https://filtron.eu/pl/znajdz-filtr