Części samochodowe FERODO RACING

Kategorie

Auto części zamienne Ferodo Racing

Części samochodowe FERODO RACING

Marka Ferodo Racing pojawiła się na rynku motoryzacyjnym w 1998 roku. Należy ona do firmy Ferodo – jednego z najważniejszych producentów hamulców samochodowych w historii. Firma powstała w Wielkiej Brytanii, jednak dzisiaj działa globalnie. Części samochodowe Ferodo Racing to kompletne zestawy hamulców oraz ich pojedyncze części. Pod tą marką przedsiębiorstwo oferuje hamulce o zwiększonej efektywności i wytrzymałości na trudne warunki pracy. Jak wskazuje sama nazwa marki, hamulce Ferodo Racing dedykowane są pojazdom wyścigowym, a także samochodom sportowym poruszającym się po drogach publicznych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, klocki i tarcze hamulcowe tej marki są w stanie efektywnie pracować nawet w najwyższych temperaturach.

Choć marka Ferodo Racing powstała dopiero nieco ponad 20 lat temu, jej właściciel, czyli Ferodo, działa na rynku zdecydowanie dłużej. Hamulce Ferodo były pierwszymi wykorzystanymi w masowej produkcji samochodu, już w 1922 roku. Później firma brała czynny udział w rozwoju hamulców samochodowych, a tym samym motoryzacji ogółem. Osiągnięciem przedsiębiorstwa jest na przykład kilkukrotne wykorzystywanie hamulców Ferodo podczas bicia rekordów prędkości. Producent pod marką Ferodo, jak również Ferodo Racing, dostarcza hamulce na pierwszy montaż producentom aut seryjnych oraz pojazdów wyścigowych. Części samochodowe Ferodo Racing trafiają również na rynek części zamiennych.

Opinie o częściach Ferodo Racing

Hamulce Ferodo Racing to prawdopodobnie najlepsze hamulce dostępne na rynku. Efektywność pracy, która nie spada nawet przy maksymalnym rozgrzaniu układu, jest doskonała. Polecam każdemu, kto jeździ szybko i agresywnie.

Marek, Łódź

03-07-2020

Wśród producentów hamulców do pojazdów sportowych Ferodo Racing to zdecydowany lider w Europie i na świecie. Lubię jeździć szybko, dlatego zależy mi na niezawodnych hamulcach. Z układem dostarczonym przez Ferodo Racing czuję się bezpiecznie.

Piotr, Kęty

18-08-2020

Ferodo Racing to marka godna zaufania. W końcu Ferodo to firma, bez której dzisiejsze hamulce wyglądałyby zupełnie inaczej. Komu zaufać, jak nie pionierowi w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań hamowania pojazdami mechanicznymi.

Damian, Opole

23-08-2020

Szukając najlepszych hamulców dostępnych na rynku, z polecenia trafiłam na części Ferodo Racing. Zdecydowałem się na montaż układu hamulcowego tej marki i przyznaję, że jestem bardzo zadowolony z tego wyboru. Najwyższa jakość, dająca poczucie bezpieczeństwa.

Paweł, Włodawa

09-09-2020