Części samochodowe FEBEST

Kategorie

Auto części zamienne Febest

Części samochodowe FEBEST

Febest to niemieckie przedsiębiorstwo motoryzacyjne o zasięgu globalnym. Firma wyspecjalizowała się w produkcji części dla pojazdów azjatyckich – japońskich i koreańskich. Celem przedsiębiorstwa jest połączenie japońskiej innowacyjności z niemiecką praktycznością, co zwykle mu się udaje.

Główny obszar działania firmy Febest to produkcja części gumotechnicznych. Największy odsetek referencji stanowią tuleje. Niemniej jednak w ofercie Febest znajdziemy wszelkie części gumowe, które są niezbędne dla funkcjonowania pojazdu. W asortymencie znajdują się części samochodowe Febest do układu napędowego, skrzyni biegów, sprzęgła, czy układu chłodzenia. Firma przywiązuje wagę do detali, słynąc z doskonałego wykończenia elementów. Określane dla poszczególnych części samochodowych Febest skrajne warunki prawidłowej pracy są niezwykle dokładne. W przypadku tego producenta to bardzo ważne, gdyż część asortymentu stanowią elementy dystrybuowane w najchłodniejszych rejonach Azji. Zatem tuleje czy silentbloki rzeczywiście muszą być w stanie znieść np. mocno ujemne temperatury. Bez wątpienia Febest wyróżnia nie tylko jakość, ale również zakres oferty, jaką posiada. W przypadku niektórych mniej znanych modeli pojazdów azjatyckich nie sposób znaleźć innego producenta, który dostarcza dopasowane elementy gumotechniczne. Propozycja od Febest jest kompletna, zaspokajając potrzeby w zasadzie wszystkich posiadaczy samochodów azjatyckich.

Ze względu na zawartość oferty firmy, nie powinno dziwić, że autoczęści Febest spotkać można głównie na rynkach azjatyckich oraz w krajach Europy środkowo-wschodniej. Firma posiada kilka oddziałów w tych właśnie rejonach. Niemniej przedsiębiorstwo nie ogranicza się jedynie do wymienionych rynków i działając globalnie otwiera oddziały również na innych kontynentach. Adresy firmy Febest znajdują się również m.in. w Australii czy w Kenii.

Opinie o częściach Febest

Tuleje Febest to długowieczne elementy, którym trudno coś zarzucić. Po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów nie stukają, mimo że ich cena wcale nie była szczególnie wysoka, wręcz przeciwnie – była bardzo przystępna.

Marek, Warszawa

07-08-2019

Prawdopodobnie najlepsze, a na pewno jedne z najlepszych części gumowych do samochodów japońskich. Korzystam z silentbloków Febest od dobrych paru lat i nigdy nie miałem problemów z przedwczesnym zużyciem tych elementów czy też z jakimiś niespodziewanymi awariami.

Damian, Targówek

29-08-2019

Części samochodowe Febest to części wysokiej jakości, które doskonale radzą sobie w trudnych warunkach. Sam się przekonałem, że doskonale znoszą bardzo niskie, jak i wysokie temperatury, a także długi przebieg.

Hubert, Wrocław

04-10-2019

Markę Febest poznałem stosunkowo niedawno, jednak już zdążyłem się do niej przekonać. Tuleje Febest prezentują się bardzo dobrze pod względem jakości, dlatego jetem zadowolony z ich zakupu, zwłaszcza, że cena nie wymaga opróżnienia całego konta.

Konrad, Łódź

15-10-2019