Części samochodowe FACET

Kategorie

Auto części zamienne Facet

Części samochodowe FACET

Facet to włoska firma produkująca wysokiej jakości części Facet, która rozpoczęła działalność w 1946 roku. Przedsiębiorstwo projektuje, dystrybuuje i produkuje na własną rękę zamienne części samochodowe do pojazdów silnikowych dla prawie wszystkich wiodących marek samochodowych. Koncern Facet obecny jest w wielu krajach całego świata poprzez różne kanały sprzedaży. 

Technologie wykorzystywane do produkcji są heterogeniczne. Pośród najpopularniejszych części samochodowych Facet znajdują się sondy lambda, termostaty, cewki i przewody zapłonowe, przepływomierze masowe powietrza, czujniki elektryczne oraz osprzęt elektryczny silnika. Magazyny oraz fabryki Facet spełniają rygorystyczne wymogi europejskie. Na głównej stronie producenta widnieje spora ilość otrzymanych certyfikatów, które są potwierdzeniem wysokiego zaangażowania przedsiębiorstwa w dziedzinach jakościowych, środowiskowych oraz bezpieczeństwa.

Opinie o częściach FACET

Przy wymianie sondy lambdy, mechanik zamontował mi sondę firmy Facet. Poczytałem o nich i dowiedziałem się że w wielu przypadkach to części dawane na pierwszy montaż.

Krzysiek, Chojnice

13-12-2015

Od wielu lat jestem elektrykiem samochodowym. Bardzo często stosuję części firmy Facet, dlatego że są w przystępnej cenie oraz są solidnie wykonane. Nie przypominam sobie żebym miał z nimi jakiś problem.

Mieczysław, Opole

27-12-2015

Zawsze swoim klientom polecam termostaty firmy Facet. Według mnie są najlepsze zarówno pod względem wykonania jak i ceny.

Łukasz, Wrocław

09-01-2016

Jeżeli chodzi o czujniki w samochodzie, to zamienniki zawsze wybieram z firmy Facet. Nie zdarzyło mi się jeszcze żeby któryś był wadliwy lub pokazywał złe wartości.

Grzegorz, Zamość

17-01-2016

Katalog części Facet online

Katalog online: https://catalogo.facet.eu/EN