Części samochodowe EUROLITES LEART

Kategorie

Sprawdź części Eurolites

Eurolites to wiodący producent części zamiennych oświetlenia samochodowego, dostarczający produkty najwyższej jakości części samochodowe Eurolites już od 60 lat. Rocznie aż 6 milionów różnych części opatrzonych marką Leart dystrybuowanych jest do 80 krajów na całym świecie. 

Firma znajduje się w miejscowości Settimo Torinese położonej pobliżu Turynu, kolebki włoskiego przemysłu motoryzacyjnego. Ważną jej częścią są nowoczesne laboratorium techniczne i zakład produkcyjny wyposażone w specjalistyczne maszyny i narzędzia umożliwiające projektowanie i wytwarzanie oświetlenia samochodowego, którego jakość w pełni dostosowana jest do wymogów przemysłu motoryzacyjnego. Eurolites Leart to specjalista w dziedzinie technologii LED, produkujący światła najnowszej generacji. 

Ofertę firmy stanowi szeroka gama rozwiązań oświetleniowych części Eurolites, na które składa się ponad 4000 komponentów do niemal wszystkich rodzajów pojazdów. Części firmy Eurolites Leart dostosowane są do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także do potrzeb pojazdów służb cywilnych oraz przyczep. Wśród części zamiennych znajduje się oświetlenie wszelkiego rodzaju: 

  • oświetlenie przednie, boczne i tylne,
  • oświetlenie tablicy rejestracyjnej,
  • lampy do przyczep,
  • oświetlenie LED,
  • światła sygnalizacyjne,
  • reflektory przeciwmgłowe.

Samochodowe wyroby oświetleniowe produkowane przez firmę Eurolites można porównywać z elementami wyposażenia oryginalnego. Produkty opatrzone marką Leart wyrabiane są z wysokojakościowych materiałów i poddawane skrupulatnej kontroli pod względem standardów wykonania. Przeprowadzane testy mają na celu dokonanie oceny produktu pod względem hydroizolacji i odporności na temperaturę oraz drgania. Dodatkowo wykonywane są badania potwierdzające jakość funkcjonowania oświetlenia. 

Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, sprawdzony i udoskonalany proces produkcyjny, prace inżynieryjne i badawcze dają produkty najwyższej jakości, dostosowane do wszystkich rodzajów i modeli pojazdów, a także spełniające standardy współczesnej branży motoryzacyjnej.