Części samochodowe ET ENGINETEAM

Kategorie

Auto części zamienne ET Engineteam

Części samochodowe ET ENGINETEAM

ET Engineteam to firma obecna na rynku od 2007 roku. Przedsiębiorstwo zostało założone w Czechach i początkowo działało głównie na lokalnym rynku. Z czasem części samochodowe ET Engineteam zaczęły się pojawiać również w innych krajach europejskich, w tym także w Polsce. Przedsiębiorstwo jest dostawcą wysokiej jakości części zamiennych. Wiele z nich pochodzi od producentów części oryginalnych, przeznaczonych na pierwszy montaż. Dlatego też części ET Engineteam w wielu przypadkach dorównują jakością częściom oryginalny. Firma oferuje przede wszystkim liczne części silnika oraz jego osprzętu. W ofercie znajduje się mnóstwo cylindrów, głowic czy tłoków. Auto części ET Engineteam to również liczne kompletne silniki samochodowe. Asortyment dystrybutora stanowią także elementy układu rozrządu, układu kierowniczego, pompy paliwa i wody, alternatory czy termostaty. Z każdym miesiącem w katalogu przybywa nowych pozycji.

Od początku istnienia firma stawia na jak najwyższą jakość oferowanych podzespołów. Dlatego też dostawcy części są dobierani bardzo starannie. Co więcej, każda część dostarczona do magazynu ET Engineteam jest sprawdzana pod kątem bezawaryjności oraz jakości wykonania. Tylko solidnie wykonane, absolutnie niezawodne części są sygnowane logo ET Engineteam i przeznaczone do sprzedaży.

Opinie o częściach ET Engineteam

Silnik ET Engineteam to świetny, niezawodny sprzęt. Duża wydajność przy braku awaryjności to wszystko, czego oczekuję od jednostki napędowej. Dostałem to od ET Engineteam i to w bardzo przystępnej cenie.

Czarek, Kłodzko

30-06-2020

Początkowo byłem sceptyczny wobec marki ET Engineteam, ze względu na jej stosunkowo krótką obecność na rynku. Jednak gdy się dowiedziałem, od jakich dostawców sprowadza części, zdecydowałem się skorzystać z jej usług i nie żałuję.

Daniel, Częstochowa

01-08-2020

Bardzo dobra marka, której z powodzeniem można zaufać. W porównaniu do innych dystrybutorów, firma ET Engineteam oferuje części samochodowe w bardzo niskich cenach. Jednocześnie ich jakość dorównuje często częściom OE.

Kamil, Zgierz

03-11-2020

Polecam firmę ET Engineteam ze względu na uczciwe podejście do klienta. Producent oferuje naprawdę bardzo jakościowe produkty, zawsze doskonale wykonane i niezawodne. Nie mam wątpliwości, że przechodzą szereg testów jakościowych.

Marcin, Katowice

20-12-2020