Części samochodowe ESEN SKV

Kategorie

Auto części zamienne ESEN SKV

Części samochodowe ESEN SKV

Esen SKV to prężnie rozwijająca się firma produkująca części samochodowe, jak również zajmująca się ich dystrybucją. Marka Esen SKV pierwotnie znana była tylko na rynku niemieckim, z którego się wywodzi. Dzisiaj jednak firma znacząco poszerzyła obszar swojego działania, zaznaczając swoją obecność również na terenie Polski. Firma stawia sobie za cel sprzedaż części o w jakości oryginałów w cenach zamienników. Esen SKV to producent i dystrybutor części zamiennych, jednak wiele z nich powstaje na tych samych liniach produkcyjnych. co oryginały do pierwszego montażu.

Auto części Esen SKV to elementy niemal wszystkich układów samochodowych. Oferta obejmuje dzisiaj ponad 5 tysięcy referencji. Znaczny ich odsetek stanowią czujniki. Wśród części samochodowych Esen SKV znajdują się wszystkie czujniki, które bezwzględnie powinny być zamontowane w dopuszczonym do ruchu samochodzie. Producent oferuje szeroki wybór części układu elektrycznego, ale też układu napędowego czy układu chłodzenia. Nie brakuje tu również najbardziej złożonych podzespołów, takich jak skrzynie biegów, sprzęgła i silniki oraz ich osprzęt. W sumie części Esen SKV tworzą ponad 40 kategorii. Tym samym śmiało można stwierdzić, że już dzisiaj jest to producent, który kompleksowo zaspokaja potrzeby kierowców.

SKV to marka, która ma na swoim koncie już wiele dokonań, zwłaszcza na rynku niemiecki. Jednak w formie Esen SKV funkcjonuje od niedawna. Mimo to części samochodowe Esen SKV cieszą się duża popularnością, i to nie tylko w Niemczech, ale również między innymi w Polsce. Ekspansja firmy na polski rynek jest bardzo intensywna, czego dowodem jest wybudowanie dużego oddziału firmy we Włocławku.

Opinie o częściach ESEN SKV

Nie od dzisiaj znam firmę Esen SKV i póki co mogę się wyrażać na jej temat tylko pozytywnie. Części samochodowe Esen SKV są wytrzymałe i to z pewnością ich największa zaleta. Jeśli chodzi o ceny, zależy o jakich częściach mówimy, jednak zawsze otrzymujemy produkt wysokiej jakości, więc czasem warto więcej wydać.

Michał, Kłodzko

12-17-2019

Korzystam z czujników Esen SKV od wielu alt. Są bardzo precyzyjne i niezawodne, a w przypadku tego typu autoczęści to jest przecież najważniejsze. Zatem bez zawahania mogę każdemu polecić tę firmę i jej produkty.

Mateusz, Chełm

19-08-2019

Esen SKV to połączenie wysokiej jakości i niskiej ceny. Rzadko spotyka się takie połączenia, zwykle z jednej z tych rzeczy trzeba zrezygnować, jednak w tym przypadku jakoś się udało. Części samochodowe Esen SKV są długowieczne, choć ich zakup nie jest kosztowny.

Andrzej, Częstochowa

26-09-2019

O firmie Esen SKV oczywiście słyszałem, jednak dotychczas nie miałem do czynienia z częściami do aut od tego producenta. Dopiero ostatnio przy wymianie skrzyni biegów mechanik mocno zaczął zachwalać tę markę. Z racji tego, że mam powody by mu ufać, a też nie chciałem przepłacać, zdecydowałem się na skrzynię biegów Esen SKV i dzisiaj jestem z tego bardzo zadowolony.

Piotr, Radom

10-10-2019