Części samochodowe ERT

Auto części zamienne ERT

Części samochodowe ERT

ERT to firma działająca w branży motoryzacyjnej od około pół wieku. Pierwsze kroki stawiała w 1972 roku w Hiszpanii. Do dzisiaj to tam znajduje się główna siedziba przedsiębiorstwa. Jednak producent znacząco poszerzył obszar działania, przez co dzisiaj oferuje części samochodowe w dziesiątkach krajów na całym świecie. Części samochodowe ERT to przede wszystkim gumowe elementy układów hamulcowych. Przedsiębiorstwo zaczynało swoją działalność od produkcji tego typu elementów i do dzisiaj dominują one w asortymencie. Ponadto znajdują się w nim również części gumowe oraz gumowo-metalowe do innych układów samochodowych. Jednak to wciąż nie wszystko, co producent ma do zaoferowania. Części ERT to również wiele innych części samochodowych, takich jak np.: pompy sprzęgła, zaciski hamulcowe czy hamulce postojowe.

ERT to marka, która konsekwentnie się rozwija, wciąż poszerzając swoją ofertę oraz otwierając się na nowe rynki. Już dzisiaj producent posiada w ofercie kilkanaście tysięcy pozycji, których nieustannie przybywa. Firma posiada 3 fabryki. Dwie z nich mieszczą się Hiszpanii, a jedna w Indiach. Aktualnie części samochodowe ERT są dostępne w ponad 80 krajach na całym świecie. Ze względu na lokalizację fabryk i magazynów – auto części ERT oferowane są głównie w Europie i Azji. Przedsiębiorstwo kontroluje proces produkcji od początku do końca. Ponadto firma dysponuje własnymi, doskonale rozwiniętymi centrami badawczymi, w których części ERT są testowane i udoskonalane.

Opinie o częściach ERT

ERT to kolejna hiszpańska firma, której można zaufać. Dla mnie części samochodowe ERT to jedna z najlepszych propozycji dostępnych na rynku. Jakości wykonania trudno cokolwiek zarzucić, a ceny są całkiem przystępne.

Patryk, Ostrołęka

11-09-2020

Firma ERT to bardzo ciekawy zawodnik na rynku motoryzacyjnym. Firma oferuje zdecydowanie niższe ceny niż najbardziej znani producenci. Jednocześnie testując części ERT łatwo się przekonać, że nie odstają one pod względem jakości.

Szczepan, Konin

10-11-2020

Korzystałem z wielu części od ERT i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Widać wyraźnie, że producent troszczy się o każdy szczegół wykonania poszczególnych części. Przekłada się to na efektywność pracy oraz żywotność podzespołów.

Sebastian, Łomża

01-12-2020

Bardzo dobra marka części zamiennych. Na części ERT trafiłem już wiele lat temu. Od tego czasu nic się nie zmieniło, jeśli chodzi o jakość produktów, która wciąż jest bardzo wysoka. Natomiast widoczną zmianą jest znaczne poszerzenie asortymentu.

Piotr, Tarnów

05-01-2021