Części samochodowe ERA Benelux

Kategorie

Auto części zamienne ERA Benelux

Części samochodowe ERA Benelux

Belgijska firma Era Benelux istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1991 roku. Zlokalizowana jest w miejscowości Gilligem, gdzie krzyżują się najważniejsze europejskie autostrady. Początkowo dystrybucja produkowanych części firmy ERA Benelux obejmowała wyłącznie rynki krajów Beneluxu – Belgię, Holandię i Luksemburg. 

Po osiągnięciu pozycji lidera w regionie, Era Benelux rozszerzyła swoją działalność. Wśród odbiorców części ERA Benelux znalazły się najpierw graniczące z Belgią Niemcy i Francja, następnie również inne państwa europejskie. Obecnie firma jest jednym z największych producentów i dostawców części samochodowych. 

Części samochodowe Era Benelux to przede wszystkim pięć najważniejszych grup produktowych: 

  • przekładnie kierownicze,
  • sprężarki klimatyzacyjne,
  • pompy układu kierowniczego,
  • zaciski hamulcowe,
  • kolumny kierownicze EPS. 

W ofercie firmy znajdują się również półosie i przeguby, rozruszniki oraz alternatory

Proces produkcji podlega ścisłej kontroli w celu zapewniania produktów w pełni zgodnych z normą OE. Sam produkt poddawany jest licznym testom i badaniom, mającym zweryfikować jego wytrzymałość, niezawodność i bezpieczeństwo. 

W celu zapewnienia komponentów najwyższej jakości, zgodnych z obowiązującymi wymogami branży motoryzacyjnej, nieustannie udoskonalany jest proces produkcji, w którym wykorzystywane są nowe technologie.