Części samochodowe EPS

Kategorie

Auto części zamienne EPS

Części samochodowe EPS

EPS to marka zaznaczająca swoją obecność na rynku od kilkudziesięciu lat. Należy ona do włoskiego przedsiębiorstwa Facet, istniejącego od 1946 roku. Pod marką EPS firma oferuje wiele swoich flagowych produktów, w których produkcji jest wyspecjalizowana. Części samochodowe EPS to przede wszystkim liczne czujniki samochodowe. W katalogu znajdują się czujniki paliwa, temperatury, sondy lambda, czujniki poszczególnych elementów układu zapłonowego i wiele więcej. Z roku na rok oferta producenta jest coraz bogatsza. Przybywa w niej pozycji w już dostępnych kategoriach, jednak pojawiają się także nowe kategorie. Poza czujnikami, części EPS to dzisiaj również elementy układu chłodzenia oraz układu hamulcowego. Aktualnie liczba referencji to ponad 4500 pozycji. Facet to firma z długoletnią tradycją, jednak nie od początku działalności firma była związana z motoryzacją. Początkowo przedsiębiorstwo działało w branży telefonicznej. Z czasem zaczęto jednak produkować elektroniczne części do samochodów, co okazało się przynosić firmie większe zyski. Przez lata producent budował swoją pozycję, otrzymując coraz to nowe certyfikaty jakości dla swoich produktów. Dzisiaj części zamienne EPS, a także pozostałych marek należących do Facet, są doceniane na całym świecie, zarówno przez właścicieli warsztatów, jak i przez klientów indywidualnych.

Opinie o częściach EPS

Części EPS to bardzo dobre jakościowo produkty, podobnie jak wszystkie inne produkty Facet. W zasadzie przy każdej konieczności wymiany czujników korzystam w warsztacie z czujników EPS, a moi klienci są zawsze zadowoleni.

Tadeusz, Suwałki

29-08-2020

Dobra firma, która już wielokrotnie udowodniła mi, że mogę jej ufać. Każda część EPS to produkt konstruowany z troską o każdy, nawet najmniejszy detal. Wystarczy spojrzeć na dowolny produkt tej marki, aby to dostrzec.

Stanisław, Krosno

21-11-2020

Polecam części samochodowe EPS, ze względu na ich doskonały stosunek ceny do jakości. Widać, że lata doświadczenia pozwoliły producentowi zoptymalizować koszty produkcji, nie rezygnując przy tym z jakości produktów.

Mariusz, Opole

22-11-2020

Marka EPS to moje tegoroczne odkrycie. Nie znałem wcześniej części tej marki, jednak teraz wiem, że na pewno skorzystam z nich jeszcze nie raz. Dobra cena, doskonałe wykonanie, zastosowanie najnowszych technologii – czego chcieć więcej?

Konrad, Świecie

15-12-2020