Części samochodowe ENERGIZER

Kategorie

Auto części zamienne Energizer

Części samochodowe ENERGIZER

Energizer to firma specjalizująca się w produkcji akumulatorów samochodowych. W swojej ofercie posiada 5 linii produkcyjnych, są to: 

• Energizer • Energizer Plus • Energizer Premium • Energizer Premium EFB • Energizer Premium AGM

Baterie samochodowe tego producenta cechują się długą żywotnością i odpornością na trudne warunki atmosferyczne. Według informacji podawanych przez firmę Energizer, we wszystkich akumulatorach zastosowana została specjalna technologia hybrydowa, która minimalizuje zjawisko samorozładowania akumulatorów. Koncern zapewnia także, że jego części Energizer są niezawodne i gwarantują swoją skuteczność w bardzo niskich temperaturach.

Podstawowa linia produkcyjna tej marki zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości części samochodowe Energizer, a przede wszystkim światowej klasy akumulatory przeznaczone dla starszych samochodów, które wyposażone są w mniejszą liczbę urządzeń elektrycznych. Z kolei baterie oznaczone jako Energizer Premium to połączenie najwyższej jakości i doskonałej wydajności, spełniają one wymagania niezawodności stawiane przez producentów samochodów. Produkty Premium przeznaczone są do samochodów klasy średniej i SUV-ów. Jeśli chodzi o Energizer Premium EFB, jest to oferta skierowana do właścicieli najnowszych samochodów wyposażonych w system Start-Stop. Części firmy Energizer są od wielu lat jednymi z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych produktów na rynku, z których korzystają miliony osób na całym świecie.

Opinie o częściach ENERGIZER

Parę lat temu założyłem akumulator firmy Energizer i nie miałem z nim żadnych problemów do tej pory. Czy lato czy zima, mój diesel odpalał za każdym razem.

Tomasz, Rzeszów

21-11-2015

Klienci często pytają mnie jaki mogą wybrać akumulator, który posłuży wiele lat. Bardzo często polecam im wtedy akumulatory firmy Energizer, dlatego że osobiście nigdy się na nich nie zawiodłem.

Piotrek, Mikołajki

13-12-2015

Zarówno z moim jak i w samochodzie żony zamontowane są akumulatory firmy Energizer. Polecił mi ta firmę ojciec bo sam z niej korzysta od wielu lat.

Damian, Kalisz

14-01-2016

Przy jeździe offroadowej często liczy się dobry akumulator, który wytrzyma naprawdę trudne warunki. Dlatego wybrałem akumulator firmy Energizer.

Krzysztof, Ustrzyki Dolne

26-01-2016

Katalog akumulatorów Energizer online

Katalog online: https://www.energizerautomotivebatteries.com/battery-finder