Części samochodowe ELECTRIC LIFE

Kategorie

Auto części zamienne Electric Life

Części samochodowe ELECTRIC LIFE

Electric Life to firma założona w Australii. Pierwsze części Electric Life pojawiły się na rynku w 1988 roku. Były to elementy mechanizmu podnoszenia szyb samochodowych. Do dzisiaj części te stanowią podstawę asortymentu tej firmy. Przedsiebirostwo wyspecjalizowało się w produkcji kompletnych mechanizmów podnoszenia szyb, a także silników napędzających te mechanizmy. Firma oferuje zarówno układy do starszych samochodów, jak i najnowocześniejsze systemy do samochodów niemal w całości kontrolowanych przez komputer pokładowy. Jednak to nie wszystko, co producent ma w ofercie. Części Electric Life to dzisiaj również elementy drzwi samochodowych. Firma oferuje klamki oraz zamki. Ofertę uzupełniają pokrywy bagażników, listwy, oraz klipsy mocujące błotników i zderzaków.

Electric Life to firma, której produkty przez wiele lat trafiały głównie na rynek australijski. Jednak z czasem przedsiębiorstwo zdecydowało się rozpocząć ekspansję również na inne kontynenty. Wysoka jakość wykonania produktów oraz ich zaawansowanie technologiczne sprawiły, że części Electric Life zdobyły uznanie również w Europie. Dzisiaj są chętnie wykorzystywane do pierwszego montażu przez producentów samochodów. Ponadto auto części Electric Life cieszą się popularnością wśród właścicieli warsztatów oraz kierowców.

Opinie o częściach Electric Life

Podnośniki szyb Electric Life to w mojej opinii części absolutnie najwyższej klasy. Polecam je wszystkim swoim klientom, którzy przyjeżdżają do warsztatu, by wymienić te elementy. Jak dotąd nie słyszałem żadnych skarg.

Nikodem, Warszawa

06-09-2020

Electric Life to bardzo dobra firma, dbająca o dobre relacje z klientami. Wiele produktów tej marki to części bardzo innowacyjne, zaawansowane technologicznie. Mimo to w zasadzie nie ulegają one samoistnym awariom.

Jan, Przemyśl

15-09-2020

Polecam firmę Electric Life każdemu, kto poszukuje dostawcy mechanizmów podnoszenia szyb. Systemy oferowane przez to przedsiębiorstwo są absolutnie niezawodne, w każdych warunkach. Ponadto wydają się totalnie niewrażliwe na upływ czasu.

Igor, Tarnów

29-10-2020

Korzystam z części od Electric Life długie lata. W moim warsztacie polecam je wszystkim klientom, bez względu na to, jakimi jeżdżą autami. Ich opinie na temat działania części Electric Life są zawsze bardzo dobre.

Maciej, Gorzów Wielkopolski

17-11-2020