Części samochodowe EIBACH

Auto części zamienne Eibach

Części samochodowe EIBACH

Korzenie firmy Eibach sięgają 1951 roku. Jej założycielem był Heinrich Eibach, po którego śmierci w 1967 roku prowadzeniem firmy zajął się jego syn. To właśnie jego zasługom firma zawdzięcza swoją obecną pozycję na rynku. Eibach to wyjątkowo rodzinna firma, również dzieci obecnego właściciela – Ralph i Swantje biorą czynny udział w kierowaniu przedsiębiorstwem.

Firma Eibach jest aktualnie reprezentowana w ponad 80 krajach, a jej linie produkcyjne oraz sieci dystrybucji powstały w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Japonii, Australii, RPA oraz w Chinach. Eibach to jeden z czołowych producentów sprężyn i systemów zawieszenia w branży motoryzacyjnej, a także wysokiej jakości sprężyn przeznaczonym dla przemysłu.

Wśród części Eibach znajdziemy między innymi sprężyny – w tym również sportowe, stabilizatory, dystanse kół oraz zestawy zawieszeń. Produkty Eibach są poddawane wielu badaniom, analizom, testom mechanicznym, technologicznym i wytrzymałościowym - zarówno bez jak i pod wpływem korozji, działaniu sił poprzecznych oraz testom sprawności w pracy pod obciążeniem oraz podczas rozciągania. Wszystko to sprawia, że produkty te są funkcjonalne, dopracowane, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, a firma stała się liderem w swojej branży. Dzięki stałej kontroli jakości produkcji, części samochodowe Eibach to najwyższej jakości produkty dostępne na rynku motoryzacyjnym.

Firma Eibach od lat zbiera doświadczenie w wielu dziedzinach sportów samochodowych, w tym w konkurencjach wyścigowych - F1, DTM, NASCAR, V8, off-roadowych - Dakar i Baja, jak również w rajdach samochodowych. Firma kładzie duży nacisk na rozwój najnowocześniejszych technologii, z uwzględnieniem optymalizacji procesów produkcji i ochrony środowiska oraz na poziom wykształcenia swoich pracowników i zdrowe, przyjacielskie relacje. Wszystko to sprawia, że produkty Eibach to jedne z najczęściej wybieranych – dołącz do zadowolonych klientów i postaw na Eibach.

Opinie o częściach Eibach

Polecam części zawieszenia firmy Eibach szczególnie tym, którzy chcą swoje samochody przystosować do sportowej jazdy, nie tracąc komfortu codziennej jazdy samochodem.

Krzysztof, Dębica

23-11-2015

Prowadząc zakład tuningowy trzeba liczyć się z tym, że klienci którzy do Nas przyjeżdżają liczą na najlepsze części. W przypadku zawieszenia zawsze wybieramy zestawy Eibach, gdyż są najwytrzymalsze.

Wojtek, Piła

17-12-2015

Przy remoncie zawieszenia okazało się że mam do wymiany sprężyny zawieszenia. Polecono mi zestaw części firmy Eibach. Według mnie, dużo lepiej wyłapują drgania niż oryginalne stare zawieszenie.

Artur, Siedlce

28-12-2015

Według mnie najlepsze zestawy zawieszenia z jakimi miałem przyjemność się spotkać. Polecam każdemu mojemu klientowi zestawy Eibach, ponieważ nie ma z nimi żadnych problemów.

Bartosz, Przemyśl

14-01-2016

Katalog części Eibach online

Katalog online: https://eibach.pl/page/katalogi/