Części samochodowe EIBACH

Auto części zamienne Eibach

Części samochodowe EIBACH

Korzenie firmy Eibach sięgają 1951 roku. Jej założycielem był Heinrich Eibach, po którego śmierci w 1967 roku prowadzeniem firmy zajął się jego syn. To właśnie jego zasługom firma zawdzięcza swoją obecną pozycję na rynku. Eibach to wyjątkowo rodzinna firma, również dzieci obecnego właściciela – Ralph i Swantje biorą czynny udział w kierowaniu przedsiębiorstwem.

Firma Eibach jest aktualnie reprezentowana w ponad 80 krajach, a jej linie produkcyjne oraz sieci dystrybucji powstały w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Japonii, Australii, RPA oraz w Chinach. Eibach to jeden z czołowych producentów sprężyn i systemów zawieszenia w branży motoryzacyjnej, a także wysokiej jakości sprężyn przeznaczonym dla przemysłu.

Wśród części Eibach znajdziemy między innymi sprężyny – w tym również sportowe, stabilizatory, dystanse kół oraz zestawy zawieszeń. Produkty Eibach są poddawane wielu badaniom, analizom, testom mechanicznym, technologicznym i wytrzymałościowym - zarówno bez jak i pod wpływem korozji, działaniu sił poprzecznych oraz testom sprawności w pracy pod obciążeniem oraz podczas rozciągania. Wszystko to sprawia, że produkty te są funkcjonalne, dopracowane, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, a firma stała się liderem w swojej branży. Dzięki stałej kontroli jakości produkcji, części samochodowe Eibach to najwyższej jakości produkty dostępne na rynku motoryzacyjnym.

Firma Eibach od lat zbiera doświadczenie w wielu dziedzinach sportów samochodowych, w tym w konkurencjach wyścigowych - F1, DTM, NASCAR, V8, off-roadowych - Dakar i Baja, jak również w rajdach samochodowych. Firma kładzie duży nacisk na rozwój najnowocześniejszych technologii, z uwzględnieniem optymalizacji procesów produkcji i ochrony środowiska oraz na poziom wykształcenia swoich pracowników i zdrowe, przyjacielskie relacje. Wszystko to sprawia, że produkty Eibach to jedne z najczęściej wybieranych – dołącz do zadowolonych klientów i postaw na Eibach.

Opinie o częściach Eibach

Polecam części zawieszenia firmy Eibach szczególnie tym, którzy chcą swoje samochody przystosować do sportowej jazdy, nie tracąc komfortu codziennej jazdy samochodem.

, Dębica

Prowadząc zakład tuningowy trzeba liczyć się z tym, że klienci którzy do Nas przyjeżdżają liczą na najlepsze części. W przypadku zawieszenia zawsze wybieramy zestawy Eibach, gdyż są najwytrzymalsze.

, Piła

Przy remoncie zawieszenia okazało się że mam do wymiany sprężyny zawieszenia. Polecono mi zestaw części firmy Eibach. Według mnie, dużo lepiej wyłapują drgania niż oryginalne stare zawieszenie.

, Siedlce

Według mnie najlepsze zestawy zawieszenia z jakimi miałem przyjemność się spotkać. Polecam każdemu mojemu klientowi zestawy Eibach, ponieważ nie ma z nimi żadnych problemów.

, Przemyśl

Katalog części Eibach online

Katalog online: https://eibach.pl/page/katalogi/