Części samochodowe EEC

Kategorie

Auto części zamienne EEC

Części samochodowe EEC

Firma EEC – European Exhaust & Catalyst – powstała w 1973 roku. Brytyjskie przedsiębiorstwo od początku do dzisiaj jest interesem rodzinnym. Jednak działalność producenta wykroczyła daleko poza lokalny rynek. Dzisiaj części samochodowe EEC dostępne są w zasadzie w całej Europie. Przedsiębiorstwo jest wysoko wyspecjalizowane. Początkowo w fabryce produkowano jedynie rury wydechowe. Dzisiaj nadal powstają one w halach produkcyjnych należących do EEC, jednak dołączyły do nich również inne auto części, głównie należące do układu wydechowego. Jak wskazuje nazwa firmy, drugą najważniejszą kategorię produktową w ofercie stanowią katalizatory, oferowane przez producenta od 1997 roku. Jednak części EEC to również: kolektory wydechowe, tłumiki, sondy lambda, czy filtry cząstek stałych.

Wysoka specjalizacja, na jaką zdecydowało się przedsiębiorstwo, umożliwiła producentowi maksymalne skupienie się na doskonaleniu oferowanych produktów. Dlatego też dzisiaj rury wydechowe i katalizatory EEC należą do najlepszych jakościowo na rynku europejskim. Firma oferuje części zamienne do większości pojazdów europejskich i azjatyckich. Przedsiębiorstwo realizuje samodzielnie całą produkcję, od pierwszych do ostatnich jej etapów. Dzięki kontroli nad całym procesem, producent może zapewnić odpowiednią jakość ostatecznego produktu.

Opinie o częściach EEC

EEC to jedna z najlepszych marek katalizatorów. Urządzenie nie zapycha się przedwcześnie, działa sprawnie, zapewniając bezpieczeństwo silnikowi. Polecam każdemu, kto zastanawia się, jaki katalizator wybrać.

Patryk, Poznań

27-08-2020

Dobra firma, oferująca jakościowe części w rozsądnych cenach. Części układu wydechowego EEC to prawdopodobnie najlepszy wybór wśród części zamiennych. Polecał je mój mechanik, teraz sam do niego dołączam.

Tomasz, Wolbrom

10-11-2020

Jakość wykonania części zamiennych EEC nie ustępuje częściom oryginalnym. Wystarczy spojrzeć na katalizator lub dowolny inny element tej marki, aby zobaczyć, jak solidnie wykonane są produkty tej firmy.

Piotr, Kielce

27-11-2020

Czujniki, katalizatory i rury EEC to produkty najwyższej klasy. Korzystam z wszystkich wymienionych części. Montuję je w samochodach klientów mojego warsztatu. Nie słyszałem nigdy zażaleń, zwykle opinie są bardzo pozytywne.

Marwcin, Szamotuły

14-12-2020