Części samochodowe EBERSPÄCHER

Auto części zamienne Eberspacher

Części samochodowe EBERSPÄCHER

EBERSPÄCHER to nowoczesna firma dostarczająca nowoczesne i innowacyjne rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu oraz wytwarzaniu poszczególnych elementów układu wydechowego. Dzięki wieloletniej działalności w branży, oferowane części samochodowe EBERSPÄCHER charakteryzują się doskonałą wytrzymałością oraz ścisłym zastosowaniem do panujących standardów.

Grupa EBERSPÄCHER zatrudnia ponad 10 000 pracowników, posiada ponad 80 lokalizacji w 29 krajach i stale się rozwija opierając się na najnowocześniejszych technologiach wykorzystywanych podczas produkcji. Części samochodowe EBERSPÄCHER trafiają do różnych producentów z całego świata, a także do licznych punktów dystrybucyjnych oraz sklepów z akcesoriami i częściami.

EBERSPÄCHER cieszy się stale rosnącym uznaniem oraz popularnością wśród klientów i stale poszerza swoją ofertę odpowiadając tym samym na potrzeby koncernów samochodowych oraz kierowców.

Opinie o częściach Eberspacher

Firma jest mi znana od dawna. Mam pełne zaufanie do nich oraz ich części. Renoma oraz jakość jaką mają sprawiają, że każdy kierowca będzie bardzo zadowolony z zakupionych od nich podzespołów.

Robert, Białystok

29-12-2018

Jestem mechanikiem od wielu lat i cenię jakość, ceny, staranność wykonania oraz dostępność produktów tej marki. Wszystko co oferują tworzone jest z myślą o klientach, a także ekologii.

Jędrzej, Leszno

17-02-2019

Idealne produkty dla wszystkich wymagających kierowców, takich którzy oczekują od części nieco więcej. Jestem mechanikiem i szczerze polecam produkty tej marki.

Piotr, Kielce

19-04-2019

EBERSPÄCHER to znakomita alternatywa dla innych marek. Oferuje doskonałe części do wielu popularnych modeli samochodów, głównie osobowych. Moim zdaniem warto sprawdzić ich ofertę!

Tomasz, Gorlice

22-06-2018