Części samochodowe DYS

Kategorie

Auto części zamienne DYS

Części samochodowe DYS

DYS to przedsiębiorstwo motoryzacyjne z siedzibą w Hiszpanii, działające na rynku od kilkudziesięciu lat. Firma należy dzisiaj do największych producentów części zamiennych podwozia w całej Europie. Oferta producenta w tym obszarze jest kompletna. Przedsiębiorstwo przedstawia się jako specjalistę od produkcji wahaczy. Rzeczywiście wahacze DYS są powszechnie cenione przez fachowców i kierowców. Podobnie zresztą jak tuleje wahacza, czyli niezbędni towarzysze tych kluczowych części podwozia. Asortyment producenta to również m.in.: sworznie wahacza, łączniki stabilizatora, gumy stabilizatora, osłony, odboje i wiele więcej. To jednak nadal nie wszystko, części samochodowe DYS to także liczne elementy układu kierowniczego. Drążki kierownicze i elementy przenoszące to dopiero początek listy. Producent posiada również duże doświadczenie w produkcji przegubów kulowych do różnych układów.

Przez lata działalności firma DYS zdołała zyskać uznanie i miano specjalisty w zakresie produkcji części podwozia. Zawieszenie i układ kierowniczy to dwa główne obszary, w których działa producent. Za sprawą wieloletniego skupienia uwagi na określonych kategoriach, firmie udało się udoskonalić produkty, które dzisiaj wyróżniają się jakością zbliżoną do części oryginalnych. Jednocześnie producent cały czas prowadzi badania nad poprawą parametrów części.

Opinie o częściach DYS

DYS to doświadczona firma, oferująca bardzo jakościowe produkty. Części podwozia od tego producenta to wytrzymałe komponenty, które sprawiają, że kierowca czuje się na drodze bardzo bezpiecznie. Polecam wszystkim te części.

Piotr, Wrocław

09-08-2020

Od lat polecam swoim klientom części DYS. Firma ta znalazła doskonały balans między wysoką jakością, a przystępną ceną. Montując w warsztacie części podwozia DYS, mam pewność, że moi klienci będą zadowoleni.

Tomasz, Białystok

20-10-2020

Producent części samochodowych DYS to bardzo ciekawa firma, która nie oszczędza na jakości swoich produktów, a jednocześnie oferuje je w bardzo przyjemnych cenach. Części DYS to rozwiązanie dla każdego, komu zależy na dobrych częściach bez przepłacania.

Szymon, Jasło

25-10-2020

DYS to firma budząca zaufanie. Porządnie zapakowane, solidnie wykonane części DYS prezentują się jak części oryginalne od najbardziej renomowanych producentów. W praktyce również okazują się im nie ustępować.

Konrad, Wałbrzych

30-11-2020