Części samochodowe DUNLOP

Auto części zamienne Dunlop

Części samochodowe DUNLOP

Dunlop to marka obecna na rynku od ponad 130 lat. Czyni ją to jednym z najdłużej działających w motoryzacji producentów części samochodowych i ogumienia. Przedsiębiorstwo powstało w Wielkiej Brytanii i do dzisiaj to tam znajduje się jego główna siedziba. Jednak zakres działania przedsiębiorstwa jest o wiele większy. Przez lata marka zdążyła zdobyć uznanie niemal na całym świecie. Została doceniona przez klientów indywidualnych, ale również przez licznych producentów samochodów, mechaników i zespoły sportowe. Firma Dunlop produkuje przede wszystkim najwyższej klasy opony samochodowe. Ogumienie Dunlop to szeroki wybór opon do samochodów wszelkiego rodzaju. Opony samochodowe Dunlop były kilkadziesiąt razy wykorzystywane w wyścigu 24h Le Mans. Jednak dzisiaj części samochodowe Dunlop to już nie tylko opony. Przedsiębiorstwo stale się rozwija, wprowadzając do oferty kolejne produkty. Wysoko cenione są na przykład amortyzatory Dunlop. Pozostałe części zawieszenia tej marki również należy uznać za produkty najwyższej klasy.

Dunlop to marka, która wielokrotnie zapisała się w historii motoryzacji. Założyciel przedsiębiorstwa – John Boyd Dunlop – stworzył pierwszą oponę pneumatyczną. Inżynierowie pracujący w laboratoriach producenta odkryli zjawisko aquaplaningu, co zrewolucjonizowało pracę opon samochodowych na mokrej nawierzchni.

Opinie o częściach Dunlop

Z opon Dunlop korzystam od lat. Wiem że w tym obszarze można ufać tej firmie bez ograniczeń. Od niedawna używam również amortyzatorów Dunlop. Nie mam wątpliwości, że w tym przypadku również mam do czynienia z produktami najwyższej klasy.

Krzysztof, Wieliczka

15-12-2020

Dunlop to marka z wystarczająco długą historią, aby można było mieć do niej całkowite zaufanie. Opony od Dunlop to najlepsze ogumienie, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Nie zawodzi w absolutnie żadnych warunkach ani latem, ani zimą.

Marcin, Lębork

06-01-2021

Ufam markom, które zostały docenione na całym świecie, przez niezależnych producentów samochodów. Dunlop natomiast to jedna z najbardziej renomowanych marek w opinii większości producentów. Ja również wypróbowałem i polecam części Dunlop.

Krystian, Ełk

27-01-2021

Dunlop to marka, którą poznałem wiele lat temu. Od czasu pierwszego użycia opon tej marki nie korzystałem z ogumienia żadnego innego producenta. Części zawieszenia Dunlop również zasługują na słowa najwyższego uznania. Polecam.

Mirosław, Kędzierzyn Koźle

04-02-2021