Części samochodowe DRI

Kategorie

Auto części zamienne Dri

Części samochodowe DRI

DRI to marka obecna na rynku już od 1985 roku. Duńskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne posiada zatem długie doświadczenie w branży. Firma zajmuje się przede wszystkim regeneracją części samochodowych. W ofercie znajdują się produkty z licznych kategorii produktowych. Części samochodowe DRI to między innymi: alternatory, rozruszniki, zawory EGR, kompresory klimatyzacji, części układu kierowniczego i części hamulców. Asortyment jest zatem obszerny i dosyć mocno zróżnicowany. Części DRI są dziś dobrze znane w całej Europie. Firma przykłada dużą wagę do jakości produktów, podczas regeneracji korzystając jedynie z oryginalnych elementów składowych.

Dzisiaj DRI to część korporacji Borg Automotive. Podobnie jak DRI, Borg Automotive to przedsiębiorstwo duńskie. Skupia ono jeszcze kilka innych podmiotów. W sumie pod markami należącymi do grupy każdego roku sprzedawane są ponad 2 miliony części samochodowych. Firma Borg Automotive jest nieco starsza od marki DRI. Została założona w 1975 roku i od tego czasu konsekwentnie buduje swoją pozycję na rynku europejskim. Producent znany jest ze swojej troski o środowisko. Wszelkie prace w fabrykach Borg Automotive prowadzone są z zachowaniem niezbędnych procedur ekologicznych.

Opinie o częściach Dri

DRI to jeden z najsolidniejszych firm motoryzacyjnych rodem ze Skandynawii. Części DRI wyglądają jak nowe i tak też działają. Gdybym o tym nie wiedział, nigdy w życiu nie powiedziałbym, że to części regenerowane. Polecam.

Michał, Kołobrzeg

03-11-2020

Producent części zamiennych regenerowanych – DRI – to jedna z moich ulubionych firm motoryzacyjnych z Europy. Dlaczego? Części samochodowe DRI są niezawodne, firma działa bardzo profesjonalnie, a to wszystko w dobrej cenie.

Marek, Kielce

29-12-2020

Są producenci, którym nie warto ufać, oraz producenci, którym można ufać w ciemno. Zdecydowanie DRI trzeba zaliczyć do tej drugiej grupy. Jeszcze nigdy nie rozczarowałem się częściami tej marki, a miałem z nimi do czynienia wiele razy.

Witold, Inowrocław

23-01-2021

Jeśli szukasz tanich, a jednocześnie niezawodnych części samochodowych, dobrze trafiłeś. Auto części DRI zdecydowanie spełniają oba wymienione warunki. Cena jest tutaj wręcz doskonała, a jakość dorównująca częściom oryginalnym.

Przemek, Rzeszów

07-02-2021