Części samochodowe DINEX

Auto części zamienne Dinex

Części samochodowe DINEX

Firma Dinex powstała w 1982 roku. Od tamtego momentu, aż do dziś przedsiębiorstwo stale się rozwija i dostarcza klientom doskonałej jakości części układu wydechowego. Obecnie firma zamieniła się w rozbudowaną grupę Dinex z centralą w Danii. Oprócz tego posiada ona 20 oddziałów, w 16 krajach na całym świecie. Są to m.in. Dania, Wielka Brytania, Finlandia, Niemcy, Łotwa, USA, Turcja, Rosja, Chiny oraz w Brazylia. Ponadto Grupa Dinex posiada oddziały handlowe zlokalizowane w Hiszpanii, Włoszech, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Polsce i w Serbii.

Przedsiębiorstwo stale pracuje nad rozwojem własnej oferty oraz wykorzystywanej technologii, która ma na celu poprawienie jakości oraz wzrost zadowolenia klientów. W ofercie znajdziemy ponad 20.000 produktów takich jak rury wydechowe, tłumiki, obejmy, rury elastyczne, izolacje oraz systemy kontroli emisji spalin, w tym układy SCR i filtry cząstek stałych.

Do klientów firmy należą głównie właściciele oraz producenci samochodów osobowych i dostawczych, a także specjalistycznych. Grupa zaopatruje również rozbudowaną sieć sklepów oferujących części zamienne. Ponadto, Dinex obsługuje producentów dużych silników, dostarczając im kompletne rozwiązania dla marynarki, kolei, producentów generatorów oraz ciężkiego sprzętu typu off-road. Wysoka jakość oraz rozbudowana oferta sprawiają, że części zamienne Dinex zyskuje coraz większą ilość zadowolonych klientów.

Opinie o częściach Dinex

Świetna firma, która oferuje doskonałej jakości części. Wiele razy kupowałem ich produkty, montowałem w różnych samochodach i jestem z nich bardzo zadowolony. Mogę szczerze polecić ich części wydechowe.

Mateusz, Szczecin

21-04-2019

Jeśli ktoś poszukuje doskonałej jakości układów wydechowych lub jego poszczególnych elementów to koniecznie powinien sprawdzić ofertę Dinex. Oferują bardzo dobre produkty w korzystnych cenach. Testowałem je wiele razy, polecam!

Michał, Sopot

23-06-2019

Doskonale znam ofertę Dinex i jestem bardzo zadowolony ze sprzedawanych przez nich części. Montowałem wiele kompletnych układów wydechowych właśnie od nich i muszę przyznać, że jakość jest z najwyższej półki!

Tadeusz, Bydgoszcz

17-08-2019

Dinex to moim zdaniem jedna z najlepszych firm w branży układów wydechowych. Części od nich zawsze pasują idealnie, doskonale się sprawdzają nawet w trudnych warunkach i pozbawione są jakichkolwiek wad fabrycznych czy konstrukcyjnych.

Rafał, Kalisz

01-09-2019