Części samochodowe DELCO REMY

Kategorie

Sprawdź ofertę części do Delco Remy

Delco Remy jest marką handlową amerykańskiej firmy Remy International Inc., światowego lidera w produkcji części zamiennych dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma jest przede wszystkim wiodącym producentem alternatorów i rozruszników, z których korzystają między innymi takie marki, jak General Motors, Toyota, Honda. 

Akumulatory i rozruszniki Delco Remy przeznaczone są zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych, dostawczych, a także pojazdów ciężkich. Ze względu na wprowadzone w procesie produkcji innowacje technologiczne, dystrybuowane części samochodowe Delco Remy są wydajne, trwałe i niezawodne. Remy International Inc. na stałe współpracuje z wiodącymi producentami sprzętu motoryzacyjnego, czego efektem są komponenty wysokiej jakości, spełniające standardy i wymagania branży. 

Części Delco Remy wykazują wysoki poziom wydajności, nawet w wysokich temperaturach. Dzięki ulepszonym wskaźnikom efektywności silnik wymaga mniej energii, co z kolei przekłada się na mniejsze zużycie paliwa. Alternatory wyposażone są w: 

  • technologię Remote Sense – kontroluje poziom napięcia w alternatorze poprzez regularnie dokonywane bardzo precyzyjne odczyty, dzięki temu wydłuża jego pracę i skraca czas ładowania nawet o 50%, technologia ta dostępna jest w standardowych modelach 35 SI oraz 36SI, a także w alternatorach dużej mocy 28SI oraz 40SI.

Równie wydajne są rozruszniki Delco Remy posiadające:

  • technologię OCP Over Crank Protection – stanowi ochronę przed uszkodzeniem termicznym, automatycznie ustawiając temperaturę podczas rozruchu czy spadku pojemności, technologia dostępna jest w modelach 41MT, 42MT, 39MT, ponadto nowy OCP jest tak zaprojektowany, że nie wymaga dodatkowego okablowania – model 44MT,
  • wewnętrzny wyłącznik elektromagnetyczny (IMSS) – chroni przed skokami napięcia, jest zabezpieczony przed korozją powodowaną przez czynniki środowiskowe i przed uszkodzeniami będącymi efektem drgań, nie wymaga dodatkowego okablowania.

W ofercie części firmy Delco Remy znajdują się również specjalne nowe linie rozruszników i alternatorów do zastosowania wyłącznie w jednostkach z naczepą chłodniczą. Obok alternatorów i rozruszników, Delco Remy dostarcza na rynek motoryzacyjny części zamienne wyposażenia elektrycznego i mechanicznego, jak zaciski hamulcowe, pompy, przeguby napędowe i kolumny kierownicy.