Części samochodowe DBA Australia

Kategorie

Auto części zamienne DBA Australia

Części samochodowe DBA Australia

DBA to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek australijskich na międzynarodowym rynku motoryzacyjnym. Firma działa i prężnie się rozwija, od ponad 40 lat. Początkowo części samochodowe DBA Australia były oferowane tylko na rodzimym rynku. Sukces w Australii sprawił, że producent rozpoczął ekspansję na rynki zagraniczne. Dzisiaj oddziały przedsiębiorstwa znajdują się w wielu krajach na całym świecie. Firma posiada również odrębny podmiot zależny działający w Europie – DBA Europe. Części samochodowe DBA Australia to przede wszystkim tarcze hamulcowe. Oferta w tym obszarze obejmuje między innymi tarcze do niemal wszystkich samochodów osobowych poruszających się po drogach australijskich i europejskich. Ponadto tarcze hamulcowe DBA Australia to także podzespoły dedykowane pojazdom sportowym oraz przeznaczonym do jazdy terenowej. Producent od lat współpracuje z licznymi zespołami sportowymi, dostarczając tarcze o podwyższonej efektywności, wydajności oraz odporności na pracę w ekstremalnie trudnych warunkach. Jednak to nie wszystko, auto części DBA Australia to również liczne klocki hamulcowe kompatybilne z tarczami od tego producenta. Asortyment uzupełniają bębny hamulcowe i łożyska koła. Części DBA Australia to zarówno podzespoły przeznaczone na aftermarket, jak i do pierwszego montażu.

Opinie o częściach DBA Australia

Nie ma co dużo mówić, hamulce DBA Australia to po prostu najwyższa klasa światowa. Najwyższa efektywność ich działania nawet w najwyższych temperaturach na każdym powinna zrobić wrażenie. Polecam wszystkim części hamulcowe tej marki.

, Nidzica

DBA Australia to firma, którą poznałem dosyć niedawno, jednak teraz nie wyobrażam sobie montażu tarcz hamulcowych jakiejkolwiek innej marki. Myślę, że nie sposób osiągnąć krótszej drogi hamowania z hamulcami innej marki.

, Olsztyn

Marka DBA to od dziesiątek lat jeden z najważniejszych graczy na rynku producentów tarcz hamulcowych. Nie mam wątpliwości, że firmę należy zaliczać do absolutnej czołówki w tej kategorii. Polecam części hamulcowe DBA Australia.

, Libiąż

Troska o najmniejsze detale to cecha, za którą najbardziej cenię firmę DBA Australia. Widać wyraźnie, że każdy produkt jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Dzięki temu części DBA Australia są tak niezawodne.

, Częstochowa