Części samochodowe DAYCO

Auto części zamienne Dayco

Części samochodowe DAYCO

Dayco jest światowym liderem produkcji części układu przekazywania mocy w zakresie oryginalnego wyposażenia samochodów. Części Dayco wykorzystywane są w produkcji pojazdów takich marek jak Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Ferrari, Fiat, Ford, Mitsubishi, Nissan, Renault, Toyota, Volkswagen oraz Volvo. Natomiast na rynku części zamiennych misją Dayco jest dostarczanie oraz nieustanne uaktualnianie gamy najwyższej jakości podzespołów o oryginalnej jakości lub ekwiwalentnej do oryginalnej. 

Amerykańska firma, w zakresie oryginalnego wyposażenia, tworzy części samochodowe Dayco, w tym m.in.: paski rozrządu, napinacze, koła pasowe i amortyzatory. Natomiast jeżeli chodzi o tzw. „aftermarket” to tu przedsiębiorstwo Dayco obecne jest z szeroką ofertą pasków rozrządu, pasków klinowych oraz pomp wody. Części firmy Dayco produkowane na samochodowy rynek elementów zamiennych tworzone są w identycznych fabrykach, co ich oryginalne odpowiedniki, dlatego nie odstają im na tle jakościowym. Od wielu lat Dayco jest uznawane za kompletne przedsiębiorstwo, a części Dayco są cenione i polecane przez kierowców oraz mechaników z całego świata.

Opinie o częściach DAYCO

Części Dayco są jednymi z najlepszych jakie montowałem w samochodach moich klientów. Dodatkowo przystępne ceny nie stanowią większej bariery dla większości posiadaczy samochodów.

Robert, Węgorzewo

28-11-2015

Poszukując informacji o rozrządzie na różnych forach samochodowych, polecano mi zestawi części Dayco. Postanowiłem założyć rozrząd tej firmy. Po 4 latach i przejechaniu ponad 60 tys. kilometrów, podczas wymiany pasek był jeszcze w bardzo dobrym stanie.

Łukasz, Sandomierz

22-12-2015

Mam założoną pompę wody z firmy Dayco. Chyba jako jedyna miała wirnik, który nie wyglądał jak by się miał za chwilę rozpaść. Jeżdżę już z nią 4 rok i nie ma oznak żeby coś się z nią działo.

Grzegorz, Leszno

13-01-2016

Od zawsze moim klientom przy zmianie pasków w samochodzie, proponuję części Dayco. Według mnie są bardzo solidnie i trwale wykonane, przez co mam do nich pełne zaufanie.

Hubert, Ostróda

03-02-2016

Katalog części Dayco online

Katalog online: https://www.daycogarage.com/catalogue/pl-pl