Części samochodowe CTR

Kategorie

Auto części zamienne CTR

Części samochodowe CTR

CTR to koreańska firma będąca jednym z głównych dostawców części OEM dla takich producentów Kia, Hyundai, General Motors i innych. Firma funkcjonuje od 1971 roku, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży dostarczane do klientów produkty są projektowane i wytwarzane w bardzo precyzyjny sposób. Każda ze sprzedawanych części przechodzi wyjątkowo precyzyjne testy, które są identyczne dla akcesoriów kierowanych na linie produkcyjne, jak i na rynek części zamiennych.

Firma CTR dostarcza znakomitej jakości elementy zawieszenia przeznaczone głównie do samochodów osobowych, a także dostawczych i ciężarowych. Są to głównie sworznie wahaczy, łączniki stabilizatora oraz kompletne wahacze. Klienci cenią części samochodowe CTR za wyjątkową jakość, trwałość oraz łatwą dostępność w licznych sklepach internetowych.

Opinie o częściach CTR

Bardzo solidny producent części do samochodów koreańskich. Wiem, że ich części samochodowe idą jako OEM i dlatego mam do nich ogromne zaufanie. Jakość nie pozostawia nic do życzenia, a ceny są bardzo konkurencyjne.

Grzegorz, Gdynia

12-12-2018

CTR to bardzo solidna firma i można mieć do nich pełne zaufanie. Moim zdaniem jest to całkowicie naturalny wybór dla wszystkich posiadaczy samochodów produkcji koreańskiej. Ja sam dobrze sprawdziłem ich części i mogę polecić!

Rafał, Gliwice

02-02-2019

Jestem mechanikiem i ze swojej strony mogę serdecznie polecić części od CTR. Z doświadczenia wiem, że są bardzo solidne i porządnie wykonane. Pasują idealnie, nie gorzej niż części OEM. Polecam serdecznie!

Robert, Legnica

13-03-2019

Części od CTR są bardzo dobre i solidne. Idealnie spełniają swoją rolę i doskonale pasują do wszystkich modeli samochodów koreańskich producentów. Zdarza się, że kupuję akcesoria do swojego samochodu i te od CTR jeszcze nigdy mnie nie zawiodły.

Ryszard, Kraków

16-06-2019