Części samochodowe CORTECO

Kategorie

Auto części zamienne Corteco

Części samochodowe CORTECO

Corteco to młode przedsiębiorstwo założone w 1996 roku. Firma zajmuje się projektowaniem oraz produkcją części zamiennych z zakresu uszczelnień i systemów kontroli oraz tłumienia wibracji. Corteco wchodzi w skład grupy Freudenberg, która znana jest z dostarczania szeregu zastosowań w zakresie oryginalnego wyposażenia. Tworzenie części o podobnych specyfikacjach daje gwarancję, że części zamienne Corteco nie odstępują jakościowo od podzespołów seryjnie montowanych w samochodach. Grupa Freudenberga obecna jest z 52 filiami w wielu krajach całego świata – między innymi w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, USA, Chinach oraz Brazylii. 

Oferta firmy Corteco składa się na przeszło 18 tysięcy różnorodnych części firmy Corteco oraz zestawów uszczelek silnikowych. W asortymencie przedsiębiorstwa można znaleźć między innymi pierścienie uszczelnienia wału, uszczelki kombinowane i kasetowe oraz uszczelki płaskie i systemy silnikowe, a nawet przewody hamulcowe i filtry kabinowe. Dodatkowo oferta jest uzupełniona o najwyższej jakości części samochodowe Corteco, w tym m.in.: zaawansowane systemy kontroli i tłumienia wibracji takie, jak np. poduszki silnika. Z obliczeń producenta wynika, że w filtry kabinowe marki micronAir Corteco wyposażony jest co drugi samochód w Europie.

Opinie o częściach CORTECO

Podczas remontów silników zawsze ostatnio sięgam po części Corteco. Firmę znam od niedawna, ale dla mnie liczy się wykonanie i prawidłowe uszczelnienie. A to właśnie zapewniają produkty tej firmy.

Jurek, Wieliczka

12-12-2015

Gdy zdecydowałem się na remont silnika mój mechanik polecił mi części Corteco, zapewniając mnie że jest do zamiennik bardzo wysokiej jakości. Od remontu silnika przejechałem już ponad 80 tys. kilometrów i nie ma żadnych oznak nieszczelności.

Paweł, Ełk

06-01-2016

Od ponad roku jeżdżę na zawieszeniu złożonym z części Corteco. Przejechałem na nim już prawie 20tyś kilometrów i dalej wygląda jak nowe.

Zbigniew, Radom

21-01-2016

Trzy lata temu remontowałem silnik w swoim samochodzie. Złożony jest na częściach Corteco, a dokładnie na uszczelkach z tej firmy. Po takim czasie silnik nadal wygląda jak by dopiero co wyjechał od mechanika po remoncie.

Błażej, Stargard Gdański

09-02-2016

Katalog części Corteco online

Katalog online: http://www.ecatcorteco.com/web/corteco/pl/applicationSearch.xhtml

Produkty polecane!