Części samochodowe CoopersFiaam

Auto części zamienne CoopersFiaam

Części samochodowe CoopersFiaam

CoopersFiaam to dzisiaj niewątpliwie jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek filtrów samochodowych. Jest to nie lada sukcesem, zważając na fakt, że przedsiębiorstwo działa dopiero od 2009 roku. Jak na rynek motoryzacyjny, kilkanaście lat działalności to niewiele. Jednak warto zauważyć, że producent filtrów samochodowych CoopersFiaam nie powstał z próżni. Początkowo podmioty Coopers i Fiaam działały osobno, jako całkowicie niezależni producenci filtrów. Coopers to firma brytyjska, natomiast Fiaam pochodzi z Włoch. W 2009 roku doszło do połączenia obu tych podmiotów, co okazało się doskonałym ruchem. Produkcja wzrosła, podobnie jak sprzedaż i zyski. Dzisiaj asortyment producenta to przede wszystkim filtry oleju CoopersFiaam. W ofercie znajdują się filtry do niemal wszystkich samochodów poruszających się po europejskich drogach. Jednak to nie wszystko, części samochodowe CoopersFiaam to także filtry paliwa, powietrza oraz filtry kabinowe. Wszystko to sprawia, że w zakresie filtracji oferta brytyjsko-włoskiego konglomeratu jest w zasadzie kompletna. Producent dostarczają filtry samochodowe do większości krajów europejskich. Coraz więcej części CoopersFiaam trafia również na inne kontynenty. Wszystko za sprawą dobrze zorganizowanej sieci dystrybucji Grupy Sogefi, do której należy również firma CoopersFiaam.

Opinie o częściach CoopersFiaam

Filtry CoopersFiaam to po prostu produkty bardzo pewne. Zamawiając dowolny filtr tej marki, można mieć absolutną pewność, że będzie to sprawny i niezawodny podzespół. Wydajność filtrów CoopersFiaam również jest bardzo dobra.

Piotrek, Przemyśl

03-11-2020

CoopersFiaam to firma o nieposzlakowanej opinii. Uważam że wszystkie pozytywne opinie na temat filtrów CoopersFiaam, oraz ogólniej, działalności firmy, są w pełni uzasadnione. Polecam każdemu współpracę z tymi profesjonalistami.

Kazimierz, Włocławek

11-12-2020

Korzystam z oferty CoopersFiaam od wielu lat. Kilkukrotnie sprawdzałem filtry innych marek, jednak czas efektywnego działania w przypadku filtrów CoopersFiaam zawsze był najdłuższy. Co istotne, dotyczy to wszystkich rodzajów filtrów tej marki.

Ignacy, Poznań

28-12-20120

Dobra firma, o ugruntowanej pozycji na rynku. CoopersFiaam to po prostu jedna z tych marek, którym się ufa. Nigdy nie zawodzą, dzięki profesjonalnym procedurom produkcji i dystrybucji filtrów samochodowych. Polecam szczerze.

Tomasz, Mrągowo

03-02-2021