Części samochodowe CONTINENTAL

Kategorie

Auto części zamienne Continental

Części samochodowe CONTINENTAL

Continental to jeden z najstarszych producentów ogumienia i części samochodowych na świecie. Firma działa nieprzerwanie od 1871 roku. Pierwsze kroki stawiała w Niemczech, i do dzisiaj to tam znajduje się jej siedziba główna. Jednak oddziały przedsiębiorstwa, jak również części Continental, znajdują się w wielu krajach, na terenie całego świata. Continental jest dzisiaj jednym z największych przedsiębiorstw w branży motoryzacyjnej i nie tylko. Oferta producenta jest bowiem bardzo wszechstronna. W obszarze motoryzacji jej podstawę stanowią opony samochodowe Continental. Producent oferuje opony do niemal wszystkich samochodów osobowych. Jednak to nie wszystko, opony Continental to również ogumienie pojazdów ciężarowych, przemysłowych, rolniczych, motocykli, rowerów i wiele więcej. Firma produkuje zarówno opony standardowe, jak i wyposażone w rozmaite systemy predysponujące je do korzystania w określonych warunkach. Obecnie oferta motoryzacyjna firmy Continental to już nie tylko opony. Producent oferuje liczne auto części. Dostępne części samochodowe Continental to między innymi akumulatory, filtry oleju czy wycieraczki. Powstające w najlepiej wyposażonych fabrykach, części Continental to podzespoły wysokiej jakości. Firma oferuje części zamienne, ale również jest dostawcą opon i części samochodowych dla wielu producentów samochodów.

Opinie o częściach Continental

Continental to niewątpliwie światowa czołówka w zakresie produkcji opon samochodowych. Ogumienie jest wykonane z absolutnie najlepszej mieszanki, która nie zawodzi w żadnych warunkach. Polecam do każdego typu samochodu.

Marek, Warszawa

15-12-2020

Zawsze kojarzyłem Continental z oponami samochodowymi. Oczywiście ogumienie tej marki jest świetne, jednak polecam zapoznać się również z innymi produktami. Pozostałe części samochodowe Continental, np. akumulatory, również spisują się doskonale.

Adam, Kraków

02-01-2021

Preferuję kupować części samochodowe i opony u największych, sprawdzonych producentów. Najczęściej korzystam właśnie z oferty Continental, ponieważ to producent, który szanuje klienta, jego pieniądze, i czas.

Stanisław, Sandomierz

21-01-2021

Szukając uniwersalnych, całorocznych opon, które nie zawiodą ani latem, ani zimą, trafiłem na kilka propozycji od Continental. Zdecydowałem się skorzystać i teraz mogę bez cienia wątpliwości stwierdzić, że jestem bezpieczny na drodze.

Marcel, Elbląg

05-02-2021

Katalog części Continental online

Katalog online: https://www.continental-engineparts.com/eu/pl-PL/Automotive-Aftermarket/PIC-Katalog/PIC-Product-Information-Center-9/?lg=pl