Części samochodowe COMLINE

Kategorie

Krótko o Comline

Angielska firma Comline zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości części samochodowych dla seryjnego wyposażenia pojazdów oraz na rynek części zamiennych. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w angielskim Luton. Przeszło 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkowaniu auto części pozwala oferowanie produktów podzielonych na 12 grup przeznaczonych do samochodów japońskich, koreańskich oraz europejskich. 

Angielska marka jest znana przede wszystkim z tworzenia części samochodowych Comline takich, jak np.: klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, filtry samochodowe, zestawy sprzęgła, pompy wody, pióra wycieraczek oraz piasty koła. Podzespoły te powstają w doskonale przygotowanych fabrykach części Comline, z których niektóre pracują w trybie trzyzmianowym. Wszystkie części firmy Comline przed trafieniem do seryjnej sprzedaży są dokładnie testowane, zgodnie z rygorystycznymi wymogami firmy oraz producentów samochodowych.

Opinie o COMLINE

Szukałem tanich klocków do samochodu i natrafiłem na części Comline. Postanowiłem, że spróbuje je przetestować i od 2 lat żadnych problemów z nimi niemiałem.

, Kołobrzeg

Przy wymianach filtrów, klienci często pytają o tańsze ale dobre zamienniki. Od dłuższego czasu korzystam z części Comline, z racji tego że są w przystępnych cenach a nie było z nimi nigdy problemów.

, Łódź

Przy zmianie rozrządu szukałem dobrej pompy wody. Mechanik polecił mi części Comline, dlatego że sam je stosuje od paru lat. W chwili obecnej przejechałem już ponad 50tyś kilometrów i działa bez zarzutu.

, Skierniewice

Szukając filtrów samochodowych z niższych półek, natrafiłem na części Comline. Okazało się że jakość z ceną nie ma nic wspólnego i już drugi raz sięgnąłem po nie do swojego auta.

, Staszów