Części samochodowe COMLINE

Kategorie

Auto części zamienne Comline

Części samochodowe COMLINE

Angielska firma Comline zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości części samochodowych dla seryjnego wyposażenia pojazdów oraz na rynek części zamiennych. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w angielskim Luton. Przeszło 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkowaniu auto części pozwala oferowanie produktów podzielonych na 12 grup przeznaczonych do samochodów japońskich, koreańskich oraz europejskich. 

Angielska marka jest znana przede wszystkim z tworzenia części samochodowych Comline takich, jak np.: klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, filtry samochodowe, zestawy sprzęgła, pompy wody, pióra wycieraczek oraz piasty koła. Podzespoły te powstają w doskonale przygotowanych fabrykach części Comline, z których niektóre pracują w trybie trzyzmianowym. Wszystkie części firmy Comline przed trafieniem do seryjnej sprzedaży są dokładnie testowane, zgodnie z rygorystycznymi wymogami firmy oraz producentów samochodowych.

Opinie o częściach COMLINE

Szukałem tanich klocków do samochodu i natrafiłem na części Comline. Postanowiłem, że spróbuje je przetestować i od 2 lat żadnych problemów z nimi niemiałem.

Irek, Kołobrzeg

06-12-2015

Przy wymianach filtrów, klienci często pytają o tańsze ale dobre zamienniki. Od dłuższego czasu korzystam z części Comline, z racji tego że są w przystępnych cenach a nie było z nimi nigdy problemów.

Janusz, Łódź

09-12-2015

Przy zmianie rozrządu szukałem dobrej pompy wody. Mechanik polecił mi części Comline, dlatego że sam je stosuje od paru lat. W chwili obecnej przejechałem już ponad 50tyś kilometrów i działa bez zarzutu.

Sebastian, Skierniewice

17-01-2016

Szukając filtrów samochodowych z niższych półek, natrafiłem na części Comline. Okazało się że jakość z ceną nie ma nic wspólnego i już drugi raz sięgnąłem po nie do swojego auta.

Zbigniew, Staszów

29-01-2016

Katalog części Comline online

Katalog online: https://www.comline.uk.com/vehiclesearch