Części samochodowe CIFAM

Auto części zamienne Cifam

Części samochodowe CIFAM

Cifam to marka powstała w 1979 roku. Z myślą o maksymalizacji zasobów wiedzy i zysków połączona została i obecnie należy do włoskiej rodzinnej firmy Metelli. Firma specjalizuje się w produkcji elementów przeniesienia napędu, układu hamulcowego, hydrauliki hamulcowej oraz sprzęgieł.

Wszystkie Wszystkie części firmy Cifam to synonimy wysokiej jakości części samochodowych. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie na rynku sprawiło, że obecnie produkty Metelli, a tym samym Cifam eksportowane są do ponad 90 krajów na całym świecie. Produkty Cifam przeznaczone są na niezależny rynek części zamiennych oraz na pierwsze wyposażenie fabryczne.

Do najpopularniejszych części Cifam należą elementy układu hamulcowego, w tym między innymi klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, koła, cylindry, regulatory ciśnienia, szczęki hamulcowe, bębny hamulcowe, zawory regulacji ciśnienia, siłowniki, sprzęgła, pompy sprzęgła, pompy hamulcowa, cylinderki hamulcowe, zaciski hamulcowe oraz zestawy. Ponadto firma Cifam znana jest z produkcji wysokiej jakości części samochodowych Cifam, jak np.: przeniesienia napędu, w tym między innymi: przegubów współbieżnych, wałów, półosi napędowych oraz osłon przegubu.

Opinie o częściach CIFAM

Z cała odpowiedzialnością mogę polecić łożyska kół firmy Cifam. Montuję je od paru lat i jeszcze żaden klient nie przyjechał z reklamacja na nie.

Mateusz, Poznań

19-12-2015

Od lat stosuje w samochodach swoich klientów części Cifam. Przeguby napędowe tej firmy to jedne z najlepszych z jakimi miałem styczność.

Rafał, Gorzów Wielkopolski

04-01-2016

Części Cifam zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka dobrych zestawów hamulcowych. Tarcze nie wycierają się, a klocki hamulcowe nie pylą a siła hamowania porównywalna do oryginału.

Krystian, Nysa

17-01-2016

Często w swoim warsztacie stosuję części Cifam. Nie zdarzyło się jeszcze nigdy, że którykolwiek klient wrócił do mnie z reklamacją na te części.

Andrzej, Augustów

03-02-2016

Katalog części Cifam online

Katalog online: https://www.metelligroup.it/en/Support/Catalogues