Części samochodowe CHAMPION

Kategorie

Auto części zamienne Champion

Części samochodowe CHAMPION

Marka Champion należy do znanej amerykańskiej firmy Federal-Mogul Corporation założonej w 1899 roku przez J. Howard Muzzyego i Edwarda F. Lyona jako Muzzy-Lyon Company. W Polsce Federal-Mogul przejęty został przez gorzycki zakład przemysłowy WSK Gorzyce, zajmujący się wyrobem tłoków, sworzni i felg.

Champion jest jednym z największych i najbardziej cenionych marek na świecie, z doświadczeniem ponad 100 lat w produkcji i podaży oryginalnego wyposażenia produktów. Usługi tej firmy obejmują części samochodowe, do pojazdów wyścigowych, sportowych, jak i również morskich, przemysłowych i małych silników.

Z pasji do sportów motorowych, marka Champion oddaje Klientom wysokiej jakości części samochodowe Champion, ukierunkowane na najlepsze wyniki, które są potwierdzane przez korzystne opinie użytkowników i specjalistów z branży motoryzacyjnej.

Najwyższej jakości części firmy Champion, to przede wszystkim: filtry paliwa, powietrza, kabinowe oraz układy elektryczne takie, jak m.in.: świece zapłonowe, żarowe, kable wysokiego napięcia oraz wiele innych.

Opinie o częściach CHAMPION

Od zawsze u swoich klientów montuję świece zapłonowe z firmy Champion. Mam do nich pełne zaufanie, a i moi klienci są zadowoleni z ceny.

Kamil, Brzozów

13-11-2015

Stosując zamienniki zawsze sięgam po części Chamion. Głównie jeżeli chodzi o świece zapłonowe, ale ostatnio założyłem filtry z tej firmy i jestem z nich bardzo zadowolony.

Adrian, Świdnik

21-12-2015

Części Champion zawsze były u mnie na pierwszym miejscu, kiedy klienci pytali się o sprawdzone świece zapłonowe i żarowe. Zawsze polecałem i będę polecał tą firmę za profesjonalne wykonanie i cenę.

Łukasz, Sieradz

08-01-2016

Od paru lat zacząłem stosować części zamienne Champion. Czy to świece zapłonowe czy filtry, nigdy nie było z nimi problemów ani skarg. Za bardzo przystępna cenę, można mieć bardzo dobrą jakość.

Rafał, Gniezno

19-01-2016

Katalog części Champion online

Katalog online: https://www.championautoparts.pl/catalogue.html