Części samochodowe CAFFARO

Auto części zamienne Caffaro

Części samochodowe CAFFARO

Caffaro to innowacyjna firma, która działa na rynku dopiero od kilkunastu lat. Powstała w 2008 roku i od razu zyskała serca klientów. Nie potrzeba było też wiele czasu, aby części samochodowe Caffaro zostały docenione przez fachowców. Warto zauważyć, że Caffaro to firma z całkowicie polskim kapitałem. Podstawowe produkty w ofercie firmy Caffaro to rolki i napinacze układu napędowego i rozrządu. Producent części samochodowych Caffaro to firma niemal całkowicie niezależna od dostawców i podwykonawców. Rzecz w tym, iż przedsiębiorstwo dysponuje doskonale wyposażoną halą produkcyjną oraz laboratorium. W pracowniach producenta znajdują się frezarki oraz inne urządzenia umożliwiające samodzielne przeprowadzanie wszystkich etapów produkcji. Jedynie łożyska są elementami, które trafiają do Caffaro od innych producentów. Najczęściej od polskiej firmy NSK, czasami również od japońskiego NACHI. W pełni samodzielna produkcja sprawia, że producent ma pełną kontrolę nad jakością oferowanych części. Ponosząc pełną odpowiedzialność za jakość części, Caffaro dba o każdy detal. Części zamienne Caffaro są powszechnie doceniane przez fachowców i użytkowników. Warto wskazać na doskonały stosunek ceny do jakości. Firma Caffaro posiada swoją fabrykę w Polsce, co pozwala ograniczyć koszty dystrybucji, a tym samym obniżyć ceny produktów.

Opinie o częściach Caffaro

Caffaro to dla mnie przykład tego, że Polacy potrafią produkować wysokiej jakości części samochodowe. Komponenty są naprawdę świetnie wykończone, każdy szczegół świetnie dopracowany. Mocno polecam części Caffaro.

Tadeusz, Bolesławiec

09-11-2020

Dobra firma, działająca szybko, a przede wszystkim profesjonalnie. Nie tylko części są bardzo dobre, ale również organizacja działania przedsiębiorstwa przebiega wzorcowo. Zdecydowanie warto skorzystać z części samochodowych Caffaro.

Kamil, Krzeszowice

14-12-2020

Na części Caffaro trafiłem dosyć niedawno. Zrobiła na mnie wrażenie jakość wykonania napinaczy. Byłem zdziwiony, gdy okazało się, że to polski produkt. Z pewnością od teraz będę korzystał z części Caffaro.

Darek, Toruń

11-01-2021

Dobra firma, oferująca więcej niż zadowalający stosunek ceny do jakości. Elementy są wykonane z dobrych materiałów, widać, że części są zmontowane bardzo solidnie. W praktyce również komponenty sprawdzają się świetnie.

Wojciech, Nowy Sącz

09-02-2021