Części samochodowe BUGIAD

Kategorie

Auto części zamienne Bugiad

Części samochodowe BUGIAD

BUGIAD to renomowany dostawca elementów karoserii samochodowych, którego siedziba zlokalizowana jest w Neuwied w Niemczech. Firma stale rozszerza swoją ofertę, jednocześnie poprawiając jakość wytwarzanych produktów. Dzięki temu klienci mogą liczyć nie tylko na wyjątkową obsługę, ale także na części zamienne z najwyższej półki.

Firma BUGIAD stale dba o szkolenia swoich pracowników, doskonalenie wykorzystywanej technologii, a także jakość i precyzję wykonywanych elementów. Misją firmy jest dostarczanie do klientów możliwie najlepiej wykonanych produktów, elementów nadwozia do różnych samochodów. Precyzja wykonania zawsze jest bliska częściom OEM.

W ofercie części samochodowych BUGIAD znajdziesz takie elementy jak błotniki, zderzaki, lusterka, poszycia nadwozia oraz wiele więcej. Dodatkowo firma dostarcza również inne części do silnika, instalacji elektrycznej, hamulców, zawieszenia itp.

Opinie o częściach Bugiad

Bardzo dobra i solidna firma oferująca znakomitej jakości elementy nadwozia. Jeśli ktoś szuka nadkola lub zderzaka to szczerze mogę ich polecić. Jakość robi bardzo dobre wrażenie.

Paweł, Warszawa

02-03-2019

Polecam wszystkim BUGIAD. Oferują bardzo ładnie wykonane elementy nadwozia. Sam wymieniałem u siebie zderzak i błotnik na produkty od nich i po dobrym polakierowaniu ciężko jest odróżnić która strona jest OEM, a na której zamontowany został zamiennik.

Kamil, Łódź

14-04-2019

Dobra i porządna firma. Widać w ich produktach tą słynną niemiecką precyzję. Gorąco polecam wszystkim, którzy cenią sobie detali i przywiązują dużą wagę do wyglądu ich samochodu!

Arnold, Przemyśl

19-05-2019

Z firmą BUGIAD mam bardzo pozytywne skojarzenia. Kupiłem od nich już dość dużo elementów, przeznaczonych do różnych samochodów i za każdym razem wszystko pasowało praktycznie idealnie. Serdecznie polecam!

Tomasz, Płock

05-06-2019