Części samochodowe BUDWEG CALIPER

Kategorie

Auto części zamienne Budweg Caliper

Części samochodowe BUDWEG CALIPER

Firma Budweg istnieje od 1978 roku i jest wiodącym producentem oraz dostawcą części zamiennych do układów hamulcowych samochodów osobowych, ciężarowych, a także sprzętu ciężkiego. W swojej ofercie posiada ponad 4500 komponentów pasujących do samochodów produkcji europejskiej, japońskiej i koreańskiej. 

Wśród części firmy Budweg znajdują się podzespoły do układów hamulcowych, zestawy naprawcze, tłoki, a przede wszystkim zaciski. Ponad 25-letnie doświadczenie i doskonała znajomość branży motoryzacyjnej sprawiają, że komponenty hamulcowe Budweg wyróżniają się najwyższą jakością – są trwałe i niezawodne. 

Firma specjalizuje się głównie w produkcji zacisków hamulcowych, które stanowią ważny element bezpieczeństwa układu hamulcowego. W wyniku znacznie udoskonalonego w ostatnich latach procesu produkcji, którego ważną część stanowią nowoczesne technologie, wytwarzane części zamienne wykazują znacznie większą wydajność w stosunku do starszych modeli. 

Proces produkcji składa się z kilku etapów: 

  • sortowanie,
  • demontaż,
  • obróbka powierzchniowa,
  • regeneracja,
  • testy i kontrole.

Zaciski hamulcowe Budweg posiadają nową i ulepszoną powierzchnię oraz tuleje powlekane teflonem, co zapewnia ich sprawną pracę. Ponadto, wyposażone są w unikalne „podwójne uszczelnienie” zabezpieczające przez przeciekami z mechanizmu hamulcowego. Obróbka końcowa zapewnia doskonałe wykończenie i odporność na rdzę. Każda część Budweg jest dokładnie sprawdzany i poddawany kontroli końcowej, na którą składa się szereg testów – pod wysokim i niskim ciśnieniem. 

Wszystkie zaciski hamulcowe są przystosowane do montażu z nowymi systemami (klockami i tarczami). Ponadto części samochodowe Budweg są ciągle doskonalone i dostosowywane do wymogów branży motoryzacyjnej. W ciągu 25 lat istnienia firma Budweg otrzymała liczne nagrody, między innymi za wysoką jakość produktów, intensywny rozwój i stosowanie nowoczesnych technologii w procesie produkcji, a także za proekologiczne zarządzanie przedsiębiorstwem.