Części samochodowe BTA

Kategorie

Auto części zamienne BTA

Części samochodowe BTA

BTA to bardzo młoda firma, która rozpoczęła swoją działalność dopiero w 2012 roku. Jak na standardy rynku motoryzacyjnego, okres jej działania należy uznać za krótki. Mimo to w wielu kręgach części BTA zdobyły już uznanie. Aktualnie przedsiębiorstwo działa głównie na terenie Polski, skąd pochodzi. BTA to dystrybutor części zamiennych. Oferta producenta jest bardzo bogata i wciąż rozbudowywana. Dużą część asortymentu stanowią komponenty układu napędowego. Napinacz paska, rolka napinacza, pierścienie uszczelniające – to tylko niektóre z części BTA, które można znaleźć w tej kategorii. Dostępne są również części układu kierowniczego, zawieszenia oraz czujniki elektryczne do różnych układów. Części samochodowe BTA to komponenty pasujące do wielu różnych marek pojazdów. Przede wszystkim jednak są to elementy odpowiadające konstrukcji samochodów japońskich i innych aut azjatyckich. Wynika to z faktu, że firma BTA sprowadza części głównie od japońskich producentów. Każdy komponent, przed włączeniem do sprzedaży, jest poddawany szczegółowej kontroli jakości. Tylko w pełni sprawne części są oferowane klientom. Warto zauważyć, że wielu dostawców firmy BTA to producenci części oryginalnych, przeznaczonych na pierwszy montaż. Elementy sprowadzane przez dystrybutora w wielu przypadkach powstają na tych samych taśmach produkcyjnych, przez co części zamienne BTA nie odbiegają jakością od części oryginalnych.

Opinie o częściach BTA

BTA to dystrybutor, jakich potrzeba. Części są zawsze w doskonałym stanie, nieuszkodzone, co niestety nie jest standardem u innych firm. Widać ewidentnie, że części BTA są sprawdzane przed dopuszczeniem do sprzedaży.

, Mielec

Szukając nowych komponentów do układu napędowego wymagającego w zasadzie całościowej wymiany, trafiłem na części BTA. Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony jakością nowych elementów.

, Sosnowiec

BTA to z całą pewnością firma, której można ufać. Jak na tak krótki okres działania, zdobyła już naprawdę dobrą renomę. W mojej opinii to nie jest przypadek, ponieważ części BTA wyróżniają się jakością na tle konkurencji.

, Łódź

Korzystałem już z kilku części BTA i jak na razie zawsze były to dobre doświadczenia. Niezawodność i długa wytrzymałość poszczególnych komponentów to główne zalety. Polecam wszystkim skorzystanie z części samochodowych BTA.

, Chełm