Części samochodowe BRISK

Kategorie

Auto części zamienne Brisk

Części samochodowe BRISK

Brisk to marka dobrze znana od początku lat 90. XX wieku. W 1992 roku założono przedsiębiorstwo, które powstało na bazie innej, zamkniętej firmy z wieloletnim doświadczeniem. Brisk jest bezpośrednim spadkobiercą państwowego, czechosłowackiego przedsiębiorstwa o międzynarodowym zasięgu. Części samochodowe Brisk to od początku przede wszystkim świece zapłonowe i świece żarowe. Producent posiada bardzo bogaty asortyment tych komponentów. W ofercie można znaleźć części odpowiedzialne za zapłon większości silników, zarówno napędzanych benzyną, jak i gazem. Innymi słowy oferta producenta zaspokaja potrzeby niemal całego europejskiego parku samochodowego. Firma Brisk to przedsiębiorstwo niezwykle innowacyjne, które stale udoskonala swoje produkty. W czeskich laboratoriach, inżynierowie zatrudnieni przez Brisk nieustannie prowadzą badania, mające na celu zwiększenie niezawodności i wytrzymałości produktów. Świece zapłonowe Brisk są elementami docenianymi przez kierowców, ale również przez fachowców. Wiele produkowanych elementów to części zamienne Brisk, jednak nie odbiegają one jakością od komponentów oryginalnych. Wszystko dlatego, że powstają na tych samych liniach produkcyjnych, co części oryginalne Brisk, przekazywane przez producenta do fabryk samochodowych.

Opinie o częściach Brisk

Posiadam świece żarowe Brisk i nie zamieniłbym ich na żadne inne. Błyskawiczny zapłon to ich podstawowa zaleta. Jednak to nie wszystko, mimo pokaźnego przebiegu, działają z taką samą sprawnością, jak na początku.

Marcin, Ruda Śląska

23-12-2020

Bardzo dobra, historyczna firma, z tradycjami. Przez kilkadziesiąt lat istnienia Brisk, a wcześniej jej poprzednika, nic się nie zmieniło – czeskie części wciąż są jakościowo doskonałe. Polecam świece zapłonowe Brisk.

Maciej, Polichna

11-01-2021

Ze świec zapłonowych Brisk korzystałem już kilkukrotnie. Od kilkunastu lat, gdy świece wymagają wymiany, moim pierwszym wyborem są części Brisk. Jeśli ktoś szuka tanich i pewnych podzespołów, powinien skorzystać z oferty Czechów.

Marian, Białystok

30-01-2021

Brisk to firma, która już wielokrotnie udowodniła najwyższą jakość świadczonych usług. W zasadzie trudno powiedzieć cokolwiek złego o świecach Brisk. Działają sprawnie, szybko, zawsze niezawodne, a przy tym są stosunkowo tanie.

Tomasz, Wrocław

06-02-2021