Części samochodowe BRINK

Kategorie

Auto części zamienne Brink

Części samochodowe BRINK

Brink to grupa, która może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem oraz wyjątkowo rozbudowaną ofertą, dzięki czemu posiada tytuł jednego z liderów na rynku systemów holowniczych. Główną siedzibą firmy jest Staphorst, a kolejna fabryka zlokalizowana jest również na terenie Oosterhout. Ponadto grupa posiada swoje hale produkcyjne na terenie Francji, Wielkiej Brytanii, Danii, Włoszech, Republice Południowej Afryki oraz od połowy lat 90. w Polsce.

Dzięki otwarciu na najnowocześniejsze technologie, współpracy z licznymi producentami samochodów oraz spełnianiu oczekiwań nawet wymagających klientów firma może poszczycić się takimi osiągnięciami jak: produkcja na poziomie miliona kompletnych haków holowniczych rocznie, 650 pracowników, a także 25% udziałów w globalnym rynku systemów holowniczych.

Końcem lat 90 firma ściśle współpracowała z marką Thule, co zaowocowało rozwojem oferowanych produktów oraz zdobyciem szeregu nowych klientów. Części Brink znane są z doskonałej jakości oraz precyzji wykonania i coraz chętniej wybierane przez kupujących na całym świecie.

Opinie o częściach Brink

Jeśli ktoś chce dodać do swojego samochodu porządny i wytrzymały hak to produkty od Brink będą chyba najlepszym możliwym wyborem. Gorąco polecam ich produkty ponieważ od dawna jestem ich użytkownikiem i nigdy nie miałem najmniejszego problemu.

Janusz, Warszawa

16-01-2019

Mam dwa samochody osobowe z hakami od Brink i jestem z nich bardzo zadowolony. Kilka lat, korzystam z nich dość często i nie ma najmniejszego problemu. Dodatkowo montaż był banalny po wszystko pasowało idealnie.

Grzegorz, Rzeszów

07-03-2019

Wszystkim znajomym zawsze polecam haki holownicze od Brink. Moim zdaniem są to bardzo dobre, solidne i wytrzymałe produkty. Jeśli komuś zależy na jakości i trwałości bo lubi mieć spokój z samochodem to to będzie najlepsze rozwiązanie.

Marek, Pułtusk

29-05-2019

Jestem mechanikiem, bardzo często na zlecenie klientów montujemy im haki w samochodach. Szczerze przyznaję, że Brink ma najlepsze produkty, które zawsze idealnie pasują do każdego modelu pojazdu.

Jarosław, Poznań

02-06-2019