Części samochodowe BREMI

Auto części zamienne Bremi

Części samochodowe BREMI

BREMI to niemiecka firma produkująca części układu zapłonowego samochodów. Główna fabryka przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Herrenberg w Niemczech, ale oprócz tego firma posiada zakłady w Tunezji oraz Chinach. Aktualnie BREMI jest głównym dostawcą przewodów zapłonowych dla samochodów grupy Volkswagena. 

Wśród marek samochodowych wykorzystujących w seryjnej produkcji części BREMI należy wymienić m.in. Audi, Seata, Skodę, Porsche oraz Volkswagena. Doświadczenie w zakresie tworzenia podzespołów dla OEM realnie przekłada się na najwyższą jakość produktów oferowanych na rynku części zamiennych. Części samochodowe BREMI to doskonałe podzespoły układu zapłonowego dla motoryzacji, jak np. świece żarowe, świece zapłonowe, cewki zapłonowe czy też rozdzielacze zapłonu. Łącznie w fabrykach BREMI tworzonych jest przeszło 300 rodzajów cewek zapłonowych przeznaczonych do przeszło 6 000 różnorodnych pojazdów oraz 130 rozmaitych typów świec żarowych z przeznaczeniem do ponad 4 000 modeli samochodów. Części firmy Bremi to najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie!

Opinie o częściach BREMI

Odkąd dowiedziałem się, że części Bremi to pierwszy montaż w grupie Volkswagena, sam zacząłem ich używać w swoich samochodach i polecam je swoim znajomym.

Dawid, Wadowice

19-12-2015

Moi klienci to głównie posiadacze samochód z grupy Volkswagen, dlatego jeżeli chodzi o układ zapłonowy to zawsze proponuje im części Bremi, m.in. dlatego że są świetnej jakości i nie ma z nimi problemów.

Piotr, Nowy Targ

09-01-2016

Części Bremi to jedne z najlepszych części zamiennych jeżeli chodzi o układ zapłonowy. Osobiście jeżdżę już 3 rok na kablach zapłonowych tej firmy i nie miałem jeszcze z nimi żadnych problemów.

Janusz, Elbląg

21-01-2016

Do założenia części Bremi przekonał mnie fakt, że są one montowane do nowych samochodów w fabrykach Volkswagena czy Audi. Jeżdżę już rok na tych podzespołach i jestem bardzo z nich zadowolony.

Mateusz, Olsztyn

03-02-2016

Katalog części Bremi online

Katalog online: https://web.tecalliance.net/bremi/pl/home