Części samochodowe BREDA LORETT

Auto części zamienne Breda Lorett

Części samochodowe BREDA LORETT

Breda Lorett to włoska firma działająca w branży samochodowej już od ponad 50 lat. Jako czołowy producent mechanicznych elementów motoryzacyjnych, dostarcza na rynek średnio 1,5 miliona części zamiennych rocznie, które znajdują zastosowanie aż w 90% samochodów produkcji europejskiej. 

O wysokiej jakości wyrobów firmy świadczy certyfikat ISO9001:2000 wydany przez TŰV Rheinland i fakt, że produkty dystrybuowane są do 50 krajów na całym świecie. Breda Lorett specjalizuje się w produkcji następujących części zamiennych: 

  • łożyska oporowe do samochodów, ciężarówek i pojazdów rolniczych – szeroki wybór komponentów stosowanych do wielu rodzajów pojazdów, części te są również produkowane w niestandardowych rozmiarach specjalnie na życzenie klienta,
  • koła i zestawy łożyskowe – części zamienne produkowane już od 20 lat, w połączeniu z konkretnym rodzajem smaru doskonale sprawdzają się przy wysokich temperaturach i pod dużym ciśnieniem,
  • amortyzatory – są najnowszą linią produktów Breda Lorett, ciągle udoskonalaną, aby maksymalnie dostosować je do potrzeb rynkowych, występują w ponad 700 różnych modelach dzięki czemu mogą być stosowane w różnych markach samochodów,
  • napinacze pasów bezpieczeństwa – to produkty obecne w ofercie firmy od ponad 30 lat, wciąż udoskonalane, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

W procesie produkcji istotne znaczenie mają nawet najdrobniejsze szczegóły, co przekłada się na jakość, innowacyjność, ale też nieustanny rozwój i ciągłe udoskonalanie. Z tego też względu wyroby firmy po zainstalowaniu są wytrzymałe i niezawodne, zapewniając bezpieczeństwo. W polityce firmy mieści się nie tylko produkcja, na którą składa się planowanie, budowa i dystrybucja części firmy Breda Lorett, ale też usługi przed- i posprzedażowe. Ponadto, części samochodowe Breda Lorett są sprawdzane i testowane przez wyspecjalizowanych pracowników firmy i posiadają dwuletnią gwarancję.

Opinie o częściach BREDA LORETT

Odkąd mam własny zakład naprawy samochodów, swoim klientom, którzy przyjeżdżają na wymiany rozrządu, polecam części Breda Lorett. Są to bardzo dobre zestawy i po przystępnych cenach. Jeszcze ani jeden klient nie przyjechał na reklamacje na ten zestaw.

Konrad, Sanok

16-12-2015

Jedne z lepszych pasków jakie mogłem wybrać do auta. Jeżdżę już prawie 2 lata i żadnego pisku, gdzie wcześniej przy innych paskach po pół roku już były do wymiany bo piszczały, albo się zrywały. Zdecydowanie polecam części Breda Lorett.

Krzysztof, Zakopane

28-12-2015

Jeżeli chodzi o układ rozrządu, to swoim klientom polecam części Breda Lorett. Dlatego, że są to naprawdę dobre jakościowo i cenowo zamienniki oryginalnych podzespołów.

Mariusz, Legnica

13-01-2016

Już w drugim moim samochodzie zamontowane są paski firmy Breda Lorett. Odkąd zdecydowałem się na części tej firmy, polecam ją nie tylko znajomym, ale także osobom które dopytują o części na forach internetowych.

Szymon, Toruń

27-01-2016

Katalog części Breda Lorett online

Katalog online: https://web.tecalliance.net/bredalorett/pl/home