Części samochodowe BRECK

Kategorie

Auto części zamienne Breck

Części samochodowe BRECK

Breck to marka należąca do polskiej firmy Lumag, powstałej w Budzyniu. Początkowo firma zajmowała się wyłącznie produkcją materiałów ciernych do samochodów ciężarowych. Firma stale jednak się rozwijała, poszerzając ofertę o coraz to nowe produkty, i zyskiwała mocniejsza pozycję na polskim rynku motoryzacyjnym.

W 2004 r. firma zaczęła produkować  klocki hamulcowe do samochodów osobowych pod marką Breck. Od tego momentu, firma stale inwestuje w nowoczesne technologie, ulepszając park maszynowy oraz oczywiście same produkty. Przy produkcji części Breck wykorzystywane są nowoczesne linie prasowalnicze, a także inne, zaawansowane technologicznie maszyny produkcyjne. Firma posiada również własne centrum badawcze.

Wszystkie części samochodowe Breck są dokładnie testowane w trosce o najwyższą jakość produktów i bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Cieszą się dużą popularnością zarówno wśród specjalistów, jak i zwykłych użytkowników. Efektem tego jest coraz mocniejsza pozycja marki Breck, obejmującej obecnie ponad 200 referencji. Roczna produkcja klocków przekracza 400 milionów, a wszystko to odbywa się zgodnie z normami ekologicznymi i z dbałością o środowisko naturalne.

Części firmy Breck to jakość, komfort użytkowania i bezpieczeństwo eksploatacji.

Opinie o częściach BRECK

Klienci przyjeżdżający na wymianę kloców, często pytają o tańsze zamienniki. Od niedawna polecam części Breck nie tylko ze względu na dobrą cenę, ale szczególnie na bardzo dobre wykonanie.

Jarek, Kalisz

26-11-2015

Niedawno miałem przyjemność założyć u siebie klocki hamulcowe z firmy Breck. Jestem bardzo mile zaskoczony bo mimo niskiej ceny, klocki ani nie pylą, ani nie piszczą. Jednym słowem polecam.

Arek, Legnica

07-12-2015

Drugi rok użytkuję już klocki hamulcowe firmy Breck. Żadnych problemów z nimi nie mam, nic nie piszczy, nie obciera. Hamują jak trzeba.

Sławomir, Sandomierz

08-01-2016

Pierwszy raz z częściami Breck spotkałem się jakieś 2 lata temu. Obecnie polecam je wszystkim moim klientom, którzy chcą mieć klocki hamulcowe dobrej jakości w przystępnej cenie.

Irek, Gliwice

27-01-2016

Katalog części Breck online

Katalog online: https://breck.pl/pl/pobierz-katalog/