Części samochodowe BOSAL

Auto części zamienne Bosal

Części samochodowe BOSAL

Bosal to holenderskie przedsiębiorstwo z główną siedzibą w Lummen (Belgia). Firma została założona w 1923 roku i obecnie zatrudnia przeszło 7 tys. pracowników w 43 zakładach produkcyjnych oraz 23 centrach dystrybucyjnych. Części Bosal tworzone są głównie z myślą o rynku części zamiennych, ale wysoka jakość produkowanych podzespołów sprawiła, że wzbudziły one zainteresowanie producentów samochodowych i wykorzystywane są w ich seryjnej produkcji. 

Oferta auto części firmy Bosal zawiera elementy układu wydechowego, kolektory, katalizatory, haki holownicze, uchwyty rowerowe czy bagażniki dachowe. Układy wydechowe Bosal produkowane są z myślą o samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach i pojazdach użytkowych. Firma Bosal ściśle współpracuje z wieloma, czołowymi producentami samochodowymi, co pozwala oferować najwyższej jakości części samochodowe Bosal, także dla rynku części zamiennych.

Opinie o częściach BOSAL

Od 15 lat zajmuję się układami wydechowymi. Odkąd pamiętam części Bosal były u mnie na pierwszym miejscu montażu w samochodach klientów.

Aleksander, Gorzów Wielkopolski

19-12-2015

Bardzo dobre tłumiki w przystępnej cenie niemal do każdego samochodu to oferta części Bosal, z której korzystam już kolejny rok montując je w samochodach klientów.

Łukasz, Rzeszów

28-12-2015

Dzięki podpowiedziom mechaników założyłem do swojego auta tłumik z firmy Bosal. Jest teraz zdecydowanie ciszej, nawet od oryginału, który był jeszcze w miarę dobry.

Krystian, Lublin

09-01-2016

Cały układ wydechowy mam złożony z części Bosal. Dzięki temu silnika prawie nie słychać i poprawił się komfort jazdy dla dalszych trasach.

Mariusz, Częstochowa

25-01-2016

Katalog części Bosal online

Katalog online: https://www.bosal.com/en