Części samochodowe BOGE

Auto części zamienne Boge

Części samochodowe BOGE

BOGE to niemiecka marka wchodząca w skład grupy ZF Friedrichshafen AG. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją, testowaniem oraz sprzedażą części do wielu marek oraz modeli samochodów. Marka specjalizuje się w dostarczaniu podzespołów i części do zawieszenia oraz układu kierowniczego, przeznaczonych dla popularnych marek samochodów osobowych.

Firma od wielu lat rozwija się w kierunku produkcji nowoczesnych, trwałych oraz solidnych amortyzatorów samochodowych. Technologia ich produkcji oraz wykonania jest nowoczesna, doskonale przemyślana i stworzona po to, by zadowalać nawet najbardziej wymagających kierowców. Części samochodowe BOGE popularne są wśród wielu mechaników oraz posiadaczy samochodów osobowych. Renoma oraz popularność marki stale się zwiększa, a klienci coraz chętniej wybierają jej produkty.

Misją BOGE jest zaopatrywanie klientów w najnowocześniejsze produkty zapewniające im wysoką jakość oraz wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania pojazdu.

Opinie o częściach Boge

BOGE oferuje bardzo solidne części do wielu marek oraz modeli samochodów. Jak dla mnie są jednymi z najlepszych w branży i ogólnie na rynku części zamiennych do samochodów. Serdecznie polecam!

Filip, Rzeszów

02-02-2019

BOGE to bardzo solidny producent i oferuje doskonałe części zawieszenia dedykowane do samochodów osobowych. Od wielu lat kupuję ich części do swojego warsztatu i jeszcze żaden klient nie wrócił z reklamacją.

Paweł, Sanok

05-03-2019

Jeśli ktoś ceni wygodę, komfort, bezpieczeństwo oraz jakość to części BOGE powinny być naturalnym wyborem. Znam tą markę bardzo dobrze i polecam wszystkim serdecznie!

Andrzej, Zielona Góra

09-04-2019

Jestem mechanikiem i mam różne doświadczenia z wieloma markami części. Jeśli chodzi o zawieszenia to dla mnie BOGE jest jedną z najsolidniejszych i najlepszych. Zawsze polecam ich swoim znajomym.

Mariusz, Suwałki

10-07-2019