Części samochodowe BLUE PRINT

Kategorie

Auto części zamienne Blue Print

Części samochodowe BLUE PRINT

Firma Blue Print zajmuje się produkcją części zamiennych z przeznaczeniem do azjatyckich oraz amerykańskich samochodów. W branży motoryzacyjnej Blue Print obecne jest od 1983 roku. Początkowo marka Blue Print stanowiła element Mazda Cars LTD, a w kolejnych latach działała pod patronatem Automotive Distributors LTD. Od 2011 roku Blue Print wchodzi w skład jednego z liderów w zakresie produkcji części zamiennych - grupy Febi Bilstein. Pomimo stosunkowo krótkiego doświadczenia na rynkach motoryzacyjnych, firma Blue Print została już siedmiokrotnie wyróżniona nagrodą Najlepszego Dostawcy Roku w Wielkiej Brytanii. 

W ofercie firmy Blue Print możemy znaleźć ponad 26 tysięcy różnorodnych auto części przeznaczonych do koreańskich, japońskich oraz od 2008 roku również amerykańskich samochodów. W celu zapewnienia najwyższej jakości części Blue Print dostarczane są zgodnie ze specyfikacjami oryginalnego wyposażenia. Produkcja i sprzedaż części firmy Blue Print odbywa się z podziałem na następujące działy: filtry, układ hamulcowy, sprzęgła i układ napędowy, układ chłodzenia, sterowanie silnikiem, układ kierowniczy i zawieszenie, układ elektryczny, układ rozrządu oraz narzędzia specjalistyczne. Części samochodowe Blue Print to jedne z najlepszych podzespołów dostępnych obecnie na światowym rynku motoryzacyjnym.

Opinie o częściach BLUE PRINT

W prawdzie od niedawna znam części Blue Print, ale wiem że zakładając je do samochodów ze wschodu mogę być pewny, że wytrzymają porównywalnie do oryginalnych części.

Jan, Warszawa

03-12-2015

Mam Hondę od 7 lat. Przez cały ten czas wszystkie części zamienne zakładałem z firmy Blue Print, bo nigdy nie było z nimi problemów, zarówno z dopasowaniem jak i z eksploatacją.

Grzegorz, Zakopane

16-12-2015

Posiadacze Forda powinni zdecydowanie przerzucić się na części Blue Print. Solidne wykonanie, długa żywotność i żadnych reklamacji odkąd zacząłem je zakładać dla swoich klientów.

Tomasz, Piła

06-01-2016

Jeżeli chodzi o samochody japońskie, to zawsze proponuję swoim klientom montaż części Blue Print. Jest to wiodący producent części zamiennych do samochodów z kraju kwitnącej wiśni, wzorujący się na oryginałach, przez co są najwyższej jakości.

Jerzy, Sosnowiec

13-01-2016

Katalog części Blue Print online

Katalog online: https://www.blue-print.com/pl/produkty/przeglad/