Części samochodowe BLIC

Kategorie

Auto części zamienne Blic

Części samochodowe BLIC

Blic to marka, która wciąż jest jeszcze na etapie budowy swojej renomy. Powstała bowiem bardzo niedawno, bo dopiero w 2011 roku. Marka Blic została stworzona przez firmę Inter Cars. Jest to polski dystrybutor części zamiennych. Tym samym części Blic to produkty polskie. Niemniej jednak przedsiębiorstwo korzysta z usług wielu dostawców, głównie zagranicznych. Oferta marki Blic obejmuje różne kategorie produktowe. Już dzisiaj asortyment jest bardzo bogaty, a z każdym rokiem w katalogu przybywa referencji. Części samochodowe Blic to między innymi kompletne oświetlenie samochodowe. Dystrybutor dostarcza wszystkie niezbędne lampy i reflektory. Doceniane przez fachowców są również części silnika i zawieszenia Blic. Jedne z pierwszych pozycji w katalogu zajęły natomiast części nadwozia Blic, których wciąż jest tam pod dostatkiem. Komponenty oferowane przez Inter Cars pod marką Blic to części do pojazdów europejskich, azjatyckich i amerykańskich. Części samochodowe Blic to podzespoły produkowane między innymi przez skandynawski Klokkerholm. Wśród dostawców części dystrybutor wymienia również włoskie przedsiębiorstwo ISAM i wiele innych podmiotów z Europy i nie tylko. Auto części Blic to części z jednej strony ekonomiczne, a z drugiej dopracowane jakościowo. Klienci doceniają głównie stosunek ceny do jakości, który bez wątpienia należy nazwać atrakcyjnym.

Opinie o częściach Blic

Części Blic z każdym rokiem jest więcej. Widać wyraźnie, że marka jest bardzo intensywnie rozwijana. Powinno to cieszyć, bo komponenty od Blic to naprawdę części wysokiej jakości. Korzystałem z nich chętnie już niejednokrotnie i polecam każdemu.

Miłosz, Zabrze

12-12-2020

Dobre części to dla mnie takie, które nie zawodzą niespodziewanie, w najmniej odpowiednich chwilach. Jednocześnie dobrze byłoby, jakby były przystępne cenowo. Takie właśnie są części Blic, dlatego je polecam.

Piotr, Zgierz

27-12-2020

Blic to marka, która coraz bardziej mi imponuje. Do ich dostawców dołączają coraz lepsi producenci, tacy jak np. Klokkerholm, a części nie odstają jakością od oryginałów. Auto części Blic to zawsze dobry wybór.

Maciej, Zamość

16-01-2021

Doceniam firmy, które nie naciągają swoich klientów. Blic zdecydowanie tego nie robi. Ceny produktów są wręcz zadziwiająco niskie, jak na to, jak dobrze się spisują. Niezawodność nie powinna zresztą dziwić, patrząc na imponującą listę dostawców podzespołów dla Blic.

Krzysztof, Bydgoszcz

31-01-2021

Produkty polecane!