Części samochodowe BIRTH

Kategorie

Szukaj części Birth w iParts.pl

Original Birth to włoskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją części zamiennych przeznaczonych do samochodów osobowych. Ponad trzydziestoletnia obecność na rynku sprawia, że firma jest jedną z najbardziej innowacyjnych w swojej branży. Wśród części firmy Birth znajdziemy zarówno elementy plastikowe, jak i gumowe przeznaczone na rynek motoryzacyjny oraz wyposażenie AGD i inne, rozmaite formy odlewnicze.

Za wyborem części Birth przemawia ich jakość oraz innowacyjne techniki produkcji. Swoją pozycję na rynku przedsiębiorstwo zawdzięcza wykwalifikowanej kadrze, dokładnej kontroli procesu produkcji – począwszy od projektu do finalizacji produkcji oraz dystrybucji. Wśród najbardziej rozpoznawalnych produktów firmy wyróżnia się przede wszystkim elementy zawieszenia takie jak wahacze, silentblocki oraz drążki i łączniki stabilizatora. Jednak to nie wszystko. Części samochodowe Birth to także wysokiej jakości piasty koła oraz poduszki silnika.

Opinie o BIRTH

Zdecydowanie mogę polecić tego producenta. Niemal cały układ zawieszenia mam złożony na częściach Birth i od dwóch lat nic w nim nie puka ani nie stuka.

, Zamość

Trzy lata mam już założoną chłodnicę wody z firmy Birth. Żadnych nieszczelności nie zauważyłem, temperatura utrzymuje się na odpowiednim poziomie, bardzo dobra jakość co do ceny.

, Łomża

Mechanikiem jestem od parunastu lat. Od dawna polecam swoim klientom części Birth. Cenię je za wykonanie i zdecydowanie za cenę, która jest bardzo przystępna na każda kieszeń.

, Białystok

Jeżeli ktoś szuka wytrzymałych części w dobrej cenie, to zdecydowanie mogę polecić części Birth. Bardzo dokładne wykonanie za przystępną cenę – polecam.

, Szczecin

Produkty polecane!