Części samochodowe BIRTH

Kategorie

Auto części zamienne Birth

Części samochodowe BIRTH

Original Birth to włoskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją części zamiennych przeznaczonych do samochodów osobowych. Ponad trzydziestoletnia obecność na rynku sprawia, że firma jest jedną z najbardziej innowacyjnych w swojej branży. Wśród części firmy Birth znajdziemy zarówno elementy plastikowe, jak i gumowe przeznaczone na rynek motoryzacyjny oraz wyposażenie AGD i inne, rozmaite formy odlewnicze.

Za wyborem części Birth przemawia ich jakość oraz innowacyjne techniki produkcji. Swoją pozycję na rynku przedsiębiorstwo zawdzięcza wykwalifikowanej kadrze, dokładnej kontroli procesu produkcji – począwszy od projektu do finalizacji produkcji oraz dystrybucji. Wśród najbardziej rozpoznawalnych produktów firmy wyróżnia się przede wszystkim elementy zawieszenia takie jak wahacze, silentblocki oraz drążki i łączniki stabilizatora. Jednak to nie wszystko. Części samochodowe Birth to także wysokiej jakości piasty koła oraz poduszki silnika.

Opinie o częściach BIRTH

Zdecydowanie mogę polecić tego producenta. Niemal cały układ zawieszenia mam złożony na częściach Birth i od dwóch lat nic w nim nie puka ani nie stuka.

Czesław, Zamość

14-11-2015

Trzy lata mam już założoną chłodnicę wody z firmy Birth. Żadnych nieszczelności nie zauważyłem, temperatura utrzymuje się na odpowiednim poziomie, bardzo dobra jakość co do ceny.

Bartosz, Łomża

17-12-2015

Mechanikiem jestem od parunastu lat. Od dawna polecam swoim klientom części Birth. Cenię je za wykonanie i zdecydowanie za cenę, która jest bardzo przystępna na każda kieszeń.

Adrian, Białystok

05-01-2016

Jeżeli ktoś szuka wytrzymałych części w dobrej cenie, to zdecydowanie mogę polecić części Birth. Bardzo dokładne wykonanie za przystępną cenę – polecam.

Mateusz, Szczecin

12-01-2016

Katalog części Birth online

Katalog online: https://kp2.soleraitalia.it/KPro/?username=kpr-birth&lingua=ENG