Części samochodowe BERAL

Auto części zamienne BERAL

Części samochodowe BERAL

BERAL jest jedną z marek popularnego koncernu Federa-Mogul. Linia części do samochodów ciężarowych oraz dostawczych o tej nazwie uruchomiona została w 1942 roku. Produkty sygnowane tym logiem trafiają do samochodów ciężarowych oraz autobusów i pojazdów dostawczych. BERAL to marka kojarzona przez kierowców oraz mechaników z doskonałą jakością wykonania oraz zapewnieniem bezpieczeństwa podróżowania.

Wśród oferowanych części samochodowych BERAL znajdziemy głównie typowe elementy układu hamulcowego. Każdy ze sprzedawanych podzespołów jest starannie projektowany, zgodnie z zaleceniami producenta danego pojazdu, następnie wykonywany z elementów najwyższej jakości, a zanim trafi do sprzedaży - również dokładnie sprawdzany przez przeprowadzenie wyjątkowo wymagających testów.

BERAL posiada certyfikaty OE dla wielu producentów samochodów ciężarowych, w tym: DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Neoplan, Nissan, Renault, Scania, Setra, Solaris, Steyr, Tatra, Volvo itp.

Opinie o częściach BERAL

BERAL to jedna z najlepszych marek oferujących części do samochodów ciężarowych! Jeśli ktoś kiedykolwiek miał do czynienia z takimi pojazdami to z pewnością słyszał też o tej marce. Jakość i dobra cena!

Maciek, Otwock

15-10-2018

Jeśli ktoś szuka dobrej jakości, solidnych części zapasowych i stawia na bezpieczeństwo to tylko BERAL. Mają genialne części, które nigdy nie zawodzą na nawet najtrudniejszej trasie! Serdecznie polecam!

Daniel, Gdynia

19-11-2018

Markę BERAL z pewnością doskonale zna każdy mechanik, który ma do czynienia z samochodami ciężarowymi. Świetna firma, która oferuje bardzo wytrzymałe i solidne części. Moim zdaniem warto im zaufać!

Damian, Płock

23-02-2019

Idealne części dla wymagających kierowców. Sam nie zaryzykowałbym w swoim samochodzie wymiany na jakiekolwiek inne części. BERAL ma znakomitą renomę, którą potwierdza doskonałą jakością i wytrzymałością swoich części.

Marian, Katowice

21-06-2019